Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
GTA V
Koldy
Cau kluci,

mam takovej mensi problem s GTA V, skoro vubec jsem ho nehral za tu dobu co ho mam a ted kdyz jsem si ho kvuli fivem chtel stahnout, tak me to vubec nechce pustit do hry a pise mi to veci viz. screen. Ten e-mail co je tam uvedeny vubec neznam a nemam to teda jak overit. Da se to nejak obejit nebo jsem tak, jak rikame mi kluci v ****u???

Spoiler
img.tpx.cz/uploads/gafsgdfgdafgdfga.PNG

img.tpx.cz/uploads/gfdgsfgdfgdfgdf.png

Upravil/a Koldy dne 06.04.2022 20:56
Bratek
Přes R* Social Club ti to GTA jde spustit samostatně? Takhle to vypadá, že sis to před dobou aktivoval na jiný Social Club a pustí tě to jen tehdy, když se na něj přihlásíš. Jinak jsi, jak říkáš, v ****u.
Koldy
Nejde mi to spustit samostatně...:/ Ještě mě napadlo, že bych si to GTA úplně odstranil z knihovny a koupil znovu, to by po mně pak chtělo úplně nové přihlášení, nevíš? Rád bych tu hru měl na steamu kde mám vše...
esx_exiteye
R* a steam jsou si dosti na blízko.. V konečném důsledku pokud budeš mít zakoupené GTA na R* tvůj FiveM bude stejně využívat steam... Každopádně jak to vypadá pokud to chceš zapnout na tom druhém účtu?
Koldy
Nikam jinak mě to nepustí než na screeny který jsem posílal...
Undefeated420
Vypadá to, že se ti někdo "naboural" na účet, jestli skutečně ten email neznáš. To by pak znamenalo jediné a to kontaktovat Rockstar podporu. Palec nahoru
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
RuliiKkO
Klidně si to kup znova na steamu a založ nový R* účet. Já třeba gta V mám z epicku
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Bratek
Dlouhodobě neaktivní.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 6