Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Fivem lagy
heddak
Čau nevíte někdo proč se mi seká Fivem nějakých 3minuty mi to jede uplně v pohodě a pak se to začne trhat najednou třeba 5fps je to jenom chvilku a pak zase tak 3minutky klid no.Mám vše na nízké detaily tak jestli by někdo nevěděl co s tím díky.
Koldy
Já mám podobný problém akorát mi to ukazuje 150+ FPS a v oblastech kde je třeba jeden strom se mi to začne sekat, ale FPS nedropujou..Taky nevim co s tim už...
RuliiKkO
Čau nevíte někdo proč se mi seká Fivem nějakých 3minuty mi to jede uplně v pohodě a pak se to začne trhat najednou třeba 5fps je to jenom chvilku a pak zase tak 3minutky klid no.Mám vše na nízké detaily tak jestli by někdo nevěděl co s tím díky.


Ahoj, bohužel nedokážu říct proč ti seká FiveM jelikož nevim jaky máš PC, nevim na kolik to rozjedeš normálně a tak dále.. chce to více infa aby ti ostatní dokázali nějak pomoct. Zkus nám sem napsat co máš za PC jestli můžeš, tím třeba začneme.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
heddak
Ahoj mám notebook
Model: TUF GAMING FX505DY_FX505DY
Procesor: AMD Ryzen 5 3550H with radeon vega mobile Gfx 2100Mhz Jádra:4
Pamět: 16GB
typ systému: x64-based PC
Grafické adaptéry: AMD RADEON(TM) Vega 8
Radeon Rx 560x

Kdyžtak je ještě tady kdyby to pomohlo :D https://www.alza.cz/asus-tuf-gaming-f...slusenstvi
Upravil/a heddak dne 20.04.2022 13:40
Bratek
Ahoj,

zmiňoval jsem to párkrát již na SAMP fóru, ale GTA 5 má nastavení grafiky na střelení do hlavy :D Jednu dobu jsem to taky řešil a následně jsem si to nastavil podle kámoše a šlapalo to hned výrazně líp. Hlavně advanced grafika žere nesmysl. Dole přikládám screeny, zkus si to nastavení projet.

Screeny nastavení
img.tpx.cz/uploads/graphics1.png
img.tpx.cz/uploads/graphics2.png
img.tpx.cz/uploads/graphics3.png
img.tpx.cz/uploads/advanced.png

Undefeated420
Na jaké grafice to pouštíš? Vega 8 či RX 560? Popřípadě zkus snížit vegetaci. Ta bere nejvíc fps. Palec nahoru
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
asthenic
Ahoj,

zmiňoval jsem to párkrát již na SAMP fóru, ale GTA 5 má nastavení grafiky na střelení do hlavy :D Jednu dobu jsem to taky řešil a následně jsem si to nastavil podle kámoše a šlapalo to hned výrazně líp. Hlavně advanced grafika žere nesmysl. Dole přikládám screeny, zkus si to nastavení projet.

Screeny nastavení
img.tpx.cz/uploads/graphics1.png
img.tpx.cz/uploads/graphics2.png
img.tpx.cz/uploads/graphics3.png
img.tpx.cz/uploads/advanced.png


nemyslim si ze toto je idealne nastavenie pre jeho 4gb kartu, 50% vram z tvojej
heddak
Na jaké grafice to pouštíš? Vega 8 či RX 560? Popřípadě zkus snížit vegetaci. Ta bere nejvíc fps. Palec nahoru




Hele to popravdě ani nevím jak to poznám musíte na mě jak na důchodce já jsem fakt rád že umím nainstalovat hru atd aby jsme se chápali 😀

Sloučené 20.04.2022 15:47:
Ahoj,

zmiňoval jsem to párkrát již na SAMP fóru, ale GTA 5 má nastavení grafiky na střelení do hlavy :D Jednu dobu jsem to taky řešil a následně jsem si to nastavil podle kámoše a šlapalo to hned výrazně líp. Hlavně advanced grafika žere nesmysl. Dole přikládám screeny, zkus si to nastavení projet.

Screeny nastavení
img.tpx.cz/uploads/graphics1.png
img.tpx.cz/uploads/graphics2.png
img.tpx.cz/uploads/graphics3.png
img.tpx.cz/uploads/advanced.png




Jo moc díky ale kdybych to dal na to nastavení co tam je tak mi asi vybouchne ten ntb 😀
Upravil/a heddak dne 20.04.2022 15:47
Bratek
Ahoj,

zmiňoval jsem to párkrát již na SAMP fóru, ale GTA 5 má nastavení grafiky na střelení do hlavy :D Jednu dobu jsem to taky řešil a následně jsem si to nastavil podle kámoše a šlapalo to hned výrazně líp. Hlavně advanced grafika žere nesmysl. Dole přikládám screeny, zkus si to nastavení projet.

Screeny nastavení
img.tpx.cz/uploads/graphics1.png
img.tpx.cz/uploads/graphics2.png
img.tpx.cz/uploads/graphics3.png
img.tpx.cz/uploads/advanced.png


nemyslim si ze toto je idealne nastavenie pre jeho 4gb kartu, 50% vram z tvojej


Je to hodně ilustrační u těch detailů, very high si na svoji grafiku nedá. Jde spíš o to vypnout ty zbylé věci a hlavně advanced grafiku.
heddak
Hele jako mě to prostě jede absolutně v pohodě jo ale prostě tak na 3minuty pak se to začne strašně kousat a pak je to zase dobrý a takhle pořád prostě je to nehratelný
Undefeated420
Teď nevím, jaký proces se spouští, jestli FiveM nebo GTA V. Nicméně já FiveM nemám, tak pro ukázku jsem tam dal GTA V. Začneš tím, že do vyhledávače vedle nabídky Start napíšeš ---> nastavení grafiky.

Zobrazí se ti tohle okno.
img.tpx.cz/uploads/Plocha%201.png
Vybereš exe, které se spouští. Po té klikneš na možnosti a ukáže se ti nabídka grafik.
img.tpx.cz/uploads/Plocha%202.png
Jelikož já mám pouze 1 grafiku, tak mě ukazuje stejný čip v obou možnostech. :D V tvém připadě bude lepší RX 560. Palec nahoru
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Tearsko
Prípadne si ešte zapni hw monitor, dá sa aj priamo v konzoli fivem (stlač F8 - a tam vyber myslím že overlays) a posleduj počas hry, či v tom čase nezaznamenáš napríklad 100% vyťaženie CPU/GPU alebo napríklad príliš vysokú teplotu
RuliiKkO
V SZ jsi mi řekl že nehraješ na vysoký výkon. To je u ntb docela klasika, jinak tam nějaký lag vždy budeš mít a zvlášť když jsi mi řekl že na vysokém nehraješ, spis naopak. Zkus si to nastavit u ikonky baterie na liště dole. Potom zkus nastavit vysokou prioritu hry a následně si pohrej s nastavením grafiky ve hře. Bratek ti poslal nějaké screeny, zkus to udělat podle něj (to co ma na high si dej na nejnižší).
Dej nám vědět
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
heddak
Hele tak nakonec jsem zjistil že je to mojí chladící novou deskou co mám pod notebookem když jsem jí vypnul tak hra běží v pohodě už bez lagu
je to možný že to bylo tím ? :D
Bratek
Hele tak nakonec jsem zjistil že je to mojí chladící novou deskou co mám pod notebookem když jsem jí vypnul tak hra běží v pohodě už bez lagu
je to možný že to bylo tím ? :D


Tu chladící desku máš předpokládám zapojenou do ntb přes USB. Teoreticky to může žrát nějaký výkon, ale je divný, že by to žralo tolik, aby ti to sekalo hru :D
ANtCS
Gta už vlastním od začátku, hrál jsem ho i na integrovaný grafice 8gb ram a 2.9ghz procesor :D pak založím topic par věci které mě pomohli;)
LEGEND IS BACK


Zima


thumbs.gfycat.com/ExaltedExhaustedAntarcticfurseal-size_restricted.gif
heddak
Citace
Tu chladící desku máš předpokládám zapojenou do ntb přes USB. Teoreticky to může žrát nějaký výkon, ale je divný, že by to žralo tolik, aby ti to sekalo hru :D

Jj mám ji přes USB no ale hra mi běží už v pohodě ale když tu desku nahulim já si tam totiž mužu nastavovat i rychlost větráku takže když to nahulim tak to začne sekat právě.
Bratek
Neaktivní diskuze.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13