Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Po výměně procesoru počítač nic nenacit
Hain
Ahoj všichni, píšu protože potřebuju radu, v počítači jsem měnil procesor se stejným socketem (1155 LGA) z Intel core i3 2100 na Intel core i5 2500, potom co jsem chtěl zapnou počítač tak nejde nic, začne hucet a nenacita vůbec obraz a vůbec nic, zkusil jsem starou i3 do druhého počítače ve kterém byla ta i5 a taky nic, tak jsem procesory vrátil oba zpět do počítači ve kterých byli a taky nic, jen hučí a nic nenačítají, nevíte jak tento problém vyřešit abych mohl do počítače kde jsem měl i3 dát i5 a normálně fungovat jako dřív? Děkuji všem kdo se mi pokusí pomoci.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29642
Tearsko
Nenapísal si moc podrobnosti aké máš s tým skúsenosti resp čo si robil /nerobil tak skúsim čo ma napadne
1) kontroloval si, či aktuálna verzia biosu podporuje daný procesor? Pripadne si tam flashol správnu verziu?
2) je správne zapojené napájanie?
3) je správne osadený cpu podľa tej šípky v jednom rohu ?
4) neohol si niektorý pin?
5) skúšal si vybrať baterku na doske na pár minút (pri vypnutom napájaní) a vrátiť ju späť?
Upravil Tearsko dňa 22.05.2022 00:08
asthenic

5) skúšal si vybrať baterku na doske na pár minút (pri vypnutom napájaní) a vrátiť ju späť?


je velmi pravdepodobne riesenie tvojho problemu , CMOS reset je "povinny" pri vymene cpu/gpu
wadasfaf
bud ta baterka alebo odpojenie zdroja od dosky
i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/480/001/7fe.gif
Bratek
Dlouhodobě neaktivní diskuze.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasov
27%
Šupat holky.
24 Hlasov
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasov
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasov
27%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 4