Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Problém obrazovky / Derby
Pollo
Zdravíčko.
Zrejme to tu nebude ani patriť ale ..
Nepoznáte nato odpoveď?
Ako vyriešiť tento problém?
Nepomohol ani viac násobný relog, čistenie pc či samotný reštart pc.
Singleplayer ide v pohode, ale pri spustení sampu to vždy skončí takto.
Doposiaľ sa to nestávalo, začalo až keď som na sp spustil po 3x derby /e .. Neviem si s tým dať rady..

Dik za skorú reakciu.

img.tpx.cz/uploads/sa-mp-0141658572076.png

Reinstal hry som neskúšal a chcem to využiť ako poslednú možnosť, keďže mám cracknuté fps a pod, proti lagom..
Neviem či to zvládnem spraviť rovnako šikovne ako som to mal. :D

Pre upresnenie problému.
Toto ide v pohode, problém nastane až po spawne.. 2 sek vidím spawn pred firmou následne screen vyššie..
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-0151658553628.png
Upravil/a Pollo dne 22.07.2022 21:03
TripS
Zdravím, toto spiše patři do sekce Diskuze o PC.
Přesunu to tam a kluci určitě rádi pomůžou
oscxar
Ahoj, stávalo sa mi to tiež pre objasnenie ide o zle vygenerovanie určiteho objektu či textury, ak ti nejde napisat ani /kill atd. Tak presne to sa dialo aj mne, skús poprosiť niekoho z a-teamu o hp 0, alebo o presunutie na inu poziciu. Malo by to pomôcť, teda mne to pomohlo vzdy.
img.tpx.cz/uploads/C0434CED-814E-4B2F-8CB4-A061B245178D.png


Moderátor

4.6.2022 - 3.8.2022

Administrátor + SP

3.8.2022 - x.x.xxxx
wadasfaf
Mne pomohlo zmazanie enb a následne nainštalovanie staršiej enb verzieale ty ho tam zrejme nemáš tak skus premazať dajaké iné módy z gta.
i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/480/001/7fe.gif
Pollo
predsa len som skúsil aj reinstal.. fps ani nič tam ešte nieje no problém ostal..
Skúsil som dať síce iný spawn ale nenapadol ma ten kill..
mne príkazy fungujú, dá sa to ako tak vidieť i keď to nieje zrozumiteľné, skúsim dať ten kill a potom na slepo požiadať o kill at

Ja nemám mody praveže žiadne, som čistý ako ľália .. jediné čo som mal bol crack fps toť vše, nerátam čo samo o sebe sampko má v sebe

Zlúčené 22.07.2022 21:41:
som síce dal iný spawn, ale /kill nereagoval .. inzeraty /ulozit a pod ale fungovalo v pohode ... dosť myľné ..ale kill od at veru pomohol ..

len aby som teraz hru vrátil do starých koľají, kvôli lagom.. človek si potom zas nezahraje ..

Ďakujem, vyriešené, lock. a pusu na čelo :D
Upravil/a Pollo dne 22.07.2022 21:41
LoadiNg
Ahoj, stávalo sa mi to tiež pre objasnenie ide o zle vygenerovanie určiteho objektu či textury, ak ti nejde napisat ani /kill atd. Tak presne to sa dialo aj mne, skús poprosiť niekoho z a-teamu o hp 0, alebo o presunutie na inu poziciu. Malo by to pomôcť, teda mne to pomohlo vzdy.


Presne ako píše angst. V tomto prípade ti /kill nepomôže, ja som to riešil tak, že som dal hráčovi hp 0 a už všetko fungovalo tak ako predtým. Smile
Tearsko
Na ktoré derby konkrétne si sa pripájal?
Pollo
Na ktoré derby konkrétne si sa pripájal?


Netuším :D
Len ako výpomoc..

Veľká otačajúca sa kocka, infernus + radlica :D

Ja také veci nechodím a ak tak jedine výpomoc.
Ragnar_
Přesně, už párkrát jsem hráčum musel nastavovat hp 0 nebo jsem si je portl k sobě. Nic jiného jsem nezjistil jinak co by to jinak fixlo.
Ale jde o textury, špatně se hneš, občas se to stane.
img.tpx.cz/uploads/viziragg1710082848.gif
LoadiNg
get v tomto prípade moc nepomáha. Účinnejšie je dať hp 0
Hendy
Kocku sme posunuli o niečo nižšie, snáď sa už tento problém bude diať minimálne, najlepšie vôbec. V prípade, že sa tento problém zopakuje, viete administrátorov poprosiť o HP 0.
Myslím, že sa to tu môže locknúť, díky.
Bratek
Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
27%
Šupat holky.
25 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
21 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 7