Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Win 10 2004 - citat
asthenic
MS pred par dnami, po rocnom internom testovani, vypustil do zariadeni s Win 10 vacsiu aktualizaciu Windows 10 May 2020, znamejsiu pod nazvom Win 10 2004 (nie je to rok, je to cislovanie verzie).

Striktne neodporucam tento update instalovat.Na pracovnom PC som musel obnovit Win do predchadzajucej verzie pretoze som mal nonstop BSOD.

Zjednodusene vypustil do systemov dalsi "uzasny" update, ktory ma za nasledok crashovanie zariadeni, BSOD na Nvidia GPU, obnovenie Cortany a nespocet dalsich problemov, ktore tu nebudem vypisovat. Ak si neni negramot, hodis to do Googlu, najlepsie prejst reddit kde si precitate feedback od dotknutych uzivatelov, zoznam je dlhý. MS tam evidentne nastavil nejaky randomize factor, pretoze nie kazdy ma s tymto updateom problemy. Samotny MS neskor uverejnil, ze update skutocne ma viacere problemy. Je na vlastnom uvazeni kazdeho uzivatela, ci chce update vyskusat.

Tymto topicom som chcel len upozornit, ze dany update sposobuje viac problemov nez uzitku, detaily su lahko dohladatelne na nete.
destiny-
Preto neupdatujem win uz dlhu dobu :D stale hovna tam su. Inak toto mi ma vybehnut samo ci to chcem alebo nie? Inak dik.
asthenic
Nie vsetky updaty su zle, konkretne tento vsak je. Treba pockat na hotfixy.

Zalezi ako mas nastavene notifikacie od Win Update. Notifikacia sa moze zobrazit aj v pripade ze mas update zakazany,vtedy je samozrejme update volitelny.
RuliiKkO
Já ti nevím ale mě tenhle update přijde skvělý a navíc to vypadá že můj PC jede teď o něco lépe.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
destiny-
Já ti nevím ale mě tenhle update přijde skvělý a navíc to vypadá že můj PC jede teď o něco lépe.


Franco sam pisal, ze ten "bug" funguje na random algoritmu, takze ked ty ten bug nemas, neznamena, ze ho nemoze mat niekto iny :D
Reggie_
No moje zařízení není údajně zatím připravené, tak si ještě chvíli počkám. :D Update jako takový vypadá zajímavě, tak uvidíme. Dám si na tohle ale pozor, díky za radu. Palec nahoru
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Twixo38
Na moje šťastie patrím k tým, čo mali šťastie a nič nepocítili, ale tiež som si všimol, že tento update robí neplechu v mojom okolí. Cením, že na to upozornuješ, ale trošku neskoro. Ale radšej neskôr ako nikdy, žejo.
asthenic
Ja som ten update nainstaloval na dva PC v praci a musel som to vratit na predoslu verziu. Takze ako vravim, je to evidentne uplne nahodne, napriklad Nvidia drivery s verziou nizsou ako 358 nie su kompatibilne s touto verziou Windowsu

MS uverejnil zoznam
https://docs.microsoft.com/en-us/wind...ws-10-2004

Twixo, ja som to zaregistroval len par dni dozadu.
Pandy
Abych řekla pravdu tak já mám zas problém s ovladači na WIFI kartu a když mám vše dané na plný výkon, tak se mi vše strašně seká. Co jsem tak četla, má s tím problém víc lidí, tak uvidíme no. Pomalu jak u IPhone, co aktualizace to něco pos**ou :D
Bratek
Microsoft vypnul automatickou aktualizaci na tuto verzi (May 2020 Update, version 2004) a doporučuje se ji neinstalovat manuálně. Některé bugy už jsou vyřešeny, ale většina se ještě stále prověřuje a opravuje. Standardní doporučení zůstat ještě pár měsíců na starší verzi (November 2019 Update) a vydržet až bude aktuální verze stabilní.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
12%
Derby
3 Hlasov
12%
Tuning zraz
6 Hlasov
24%
Závody
3 Hlasov
12%
Color Dash
3 Hlasov
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasov
24%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 7