Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
VPN
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Zdravím, chystám sa na intrák a chcem sa spýtať či by mi tu niekto vedel poradiť nejaké tipy triky čo sa internetu týka, wifi je k dispozícii ale určite sa tam nechcem pripájať len tak. Chcem sa spýtať ci je VPN spoľahliva metóda, je to naozaj tak super ako to v reklamách ospevujú alebo sú to vyhodené peniaze ? Poprípade ako to riešite/ riešili ste keď ste potrebovali internet vy. Poznámka na záver, NordVPN nechcem.
destiny-
ak chces kvalitnu vpnku tak odporucam toto https://nordvpn.com/, ale musis si za nu zaplatit
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
No ma zaujima v čom je VPNka lepšia / horšia od ostatnych. Nordvpn určite nechcem, už len tá ich dočasná zľava 85% ktorá trvá odkedy nordvpn existuje ma odradzuje od kúpi
Navyše je cenovo asi najdrahšia.
KittyKat
Samozrejme zalezi, co robis na internete.

Ak chces torrentovat pripadne pozerat detske pecko tak potrebujes nieco, co nema logy a nie je v krajine prveho sveta. (napriklad CyberGhost)

Ak chces surfovat net, hrat hry pripadne obchadzat geograficke obmedzenia tak na tom uprimne az tak nezalezi.

V pripade zaujmu o lepsie odporucanie by som potrebovala vediet co od VPN pozadujes, na kolkych zariadeniach ju potrebujes pouzivat a aky mas OS telefonu (ak chces aj na mobil)

Medzi celkovo dobre VPN by som ale zaradila ProtonVPN (ma aj skvelu free verziu bez data capu) pripadne ExpressVPN (extremne rychle, dost drahe). Zaujimalo by ma ale, preco nie NordVPN? Kvoli leakom?
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Nič nelegálne sťahovať neplánujem, chcem to na normálne veci nech môžem v kľude používať mail, nech sa môžem bezpečné prihlasovať na iné weby kde nechávam svoje údaje, takže v podstate normálne veci. Sem tam stiahnuť nejakú hru ale zo steamu, alebo iných trust launcherov. Na mobile má Android, pc má win10.
asthenic
Naco ti je vpn ked mas v plane robit veci ktore si vymenoval rofl pre studenta vyhodene peniaze
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
No preto sa pýtam, či sa mi to oplatí
asthenic
Nie nevyplati
KittyKat
No..

VPN vyuzivaju ludia prave pri veciach, kde potrebuju chranit svoje sukromie.

Ty nerobis nic take, co by si to zrovna vyzadovalo, ale nie je dovod si to VPN nekupit :D

Sice svoje sukromie chranit ako take nemusis, ale preco to nerobit? V tvojom pripade ti je jedno, ci ma VPN logy alebo nie alebo kde ma sidlo, hladaj nieco s dobrou rychlostou za dobru cenu + android appkou Smile

VPN je takisto super na obchadzanie geo zamkoch na roznych streamovacich sluzbach..

nepotrebujes to, ale je to dobra vec a hodi sa.
asthenic
VPN ta skryje pred konecnymi bodmi tvojho pripojenia, avsak ISP moze protokol zakazat a tebe bude vpn k nicomu. Ak sa chces v tom vrtat;

akykolvek provider tejto sluzby stale moze vidiet co na internete robis. Pri pouzivani tejto sluzby sa vytvaraju logy ktore maju dve zivotnosti, (tato informacia nemusi byt nikde zobrazena), bud sa tieto logy zmazu okamzite v momente kedy ukoncis svoju session, cize sa odpojis od VPN alebo sa tieto logy zachovavaju na dlhsi cas, takze tvoja aktivita nemusi byt uplne anonymna aj ked to VPN provider deklaruje

za zmienku stoji aj to, ze VPN vytvara tag, ktory moze tvoj ISP vidiet a zablokovat protokol, ako som spominal vyssie, napriek tomu tvoj internet provider neuvidi co si tam robil,to moze len poskytovatel vpn sluzby

v skratke, zamestnavatel, alebo v tvojom pripade intrak neuvidi co na nete robis ak pouzivas vpn, no moze zabranit tomu, aby si ju pouzival.

Ak by si chcel torrent, to je kapitola sama o sebe, pretoze nie kazdy VPN provider ti dovoli torrent pouzivat (nordvpn, airvpn alebo trickbyte torrent povoleny maju)

VPN sa pouziva na specificke tasky ktore na internete chces vykonavat, na bezne prehliadanie a flexenie ze pouzivas VPN su to podla mna (hlavne pre studaka) vyhodene peniaze, ale konecna volba je na tebe
Bratek
Na serveru ověřeno, již vyřešené. - Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11