Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Win aktualizácia
destiny-
Zdravím, dneska som si nainštaloval najnovšiu aktualizáciu pod názvom "Microsoft Edge ....". Inštalácia prebehla bez problémov, ale potom som si všimol, že mi strašne lieta ping ( 70 - 500 ). Pred inštaláciou aktualizácie mi to nikdy nerobilo, takže si myslím že chyba bude tam, ale neviem ako tú aktualizáciu odinštalovať, lebo mám Win 7.

Chcem len tú danú aktualizáciu odinštalovať, dík.

Za radu ktorá bude fungovať, odmena.

Bratek
Ahoj, nevím jak je to přímo na Win 7, ale na Win10 si můžeš danou aktualizaci odinstalovat.

Ovládací panely (Zobrazit podle: Kategorie) > Programy > Programy a funkce > Zobrazit nainstalované aktualizace

Zkus jestli to najdeš i na Win7.
Mine
Čau,
Ovládací panel - programy - programy a súčasti - nainštalované aktualizácie

Zvolíš aktualizáciu a odinštaluješ

//edit: pozerám, že ma Bratek obehol v odpovedi... aby sme predišli konfliktom :D
destiny-
No toto som nasiel, ale prave ze tam neni prave ta aktualizacia ktoru potrebujem odinstalovat :D
Bratek
Hele popravdě, podpora pro Win7 skončila 14. ledna, což znamená že už tam nebudou další aktualizace a to hlavně ty bezpečnostní. Tahle mini aktualizace, která jen nahradila prohlížeč Edge, by podle mě ale neměla mít žádný vliv na ping.

1) Zkontroloval bych procesy ve správci úloh, jestli ti tam něco nežere síťový provoz.
2) Projel bych PC antivirem, přece jen nemáš nejnovější bezpečnostní záplaty.
3) Aktualizoval bych všechny ovladače, zejména ty síťové, třeba přes Driver Booster.
4) Zkontroloval bych modem, většinou v konfiguračních stránkách bývají přímo grafy výkonu. Jestli už ho máš nějakou dobu, tak taky může dělat problém.
5) Začal bych reálně přemýšlet o upgradu na Win8.1 nebo Win10.

Neaktivní Lock!
Pokud budeš chtít dále řešit, tak napiš SZ a téma odemkneme.
Upravil/a Bratek dne 08.07.2020 19:36
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 5