Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Help MTA
PoisoN_
Čau, chcel by som si skúsiť zahrať MTA SA. Len neviem čo mám stiahnúť, čo mám mať stiahnúté a jak stiahnúť. Keby sa niekto našiel a prišiel by mi to pomôcť stiahnúť (poprípade cez TS3 a AnyDesk) by som bol moc rád. Lebo nikdy som to ešte nehral, no čo som pozeral by ma to možno začalo baviť, preto veci typu RolePlayov ma celkom bavia.

+Bonus otázka: Ak mi komp tiahne GTA SA tak utiahne aj MTA SA? Alebo je tam nejaký FPS rozdiel?
Ďakujem každému kto sa ozve, kontaktuje ma v PM-ke. Okolo 21:00 by som vedel prísť domov.
media4.giphy.com/media/CchzkJJ6UrQmQ/giphy.gif
reinz
https://multitheftauto.com/ klikni na Download - Download Win7+, spusť instalačku kde vybereš složku s GTA SA a hraješ, simple af

fps jsou skoro stejný, akorát záleží co hraješ za mód, u některejch uvidíš pokles fps
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Pandy
Přesouvám do správné sekce
Twixo38
K bonus otázke. Na starom kompe som mal na sampe v priemere 80fps, ale na na väčšine MTA serverov som tiahol 20-40fps. Ako už poznamenal tlap, tak ide o to, aký server hráš, pretože veľa týchto serverov má dosť custom textúr a podobne. Ak tiahneš samp na tých stálych 100fps, tak si myslím, že MTA dáš v poode.
SLaKe
K mta ti stačí jen gta sa a stáhnout mta na oficiálních stránkách.

K dalším otázkám, většina serveru ti nepřekročí limit fps více jak 60fps. Takže pokud nemáš nějaký extra toustovač tak ti to určitě pojedu v klidu .
PoisoN_
Ok díkec chlapci.. Simple tutorial od reinza funguje, ostatné rady som si tiež prečítal. No, nedá sa to nazvať výkonným počítačom, čiže to ide ale na menších fpskach. Ale hrateľné to je, dokážem robiť všetko čo dokážem aj na výkonnom PC..
media4.giphy.com/media/CchzkJJ6UrQmQ/giphy.gif
Jertn
Mně mta fungovalo v pohodě i na starým kompu, kde jsem měl problém, aby mi fungoval google. Takže tam snad problém mít nebudeš


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Bratek
Tady se to vyřešilo rychle. Kdyby jsi chtěl ještě něco doplnit, tak napiš SZ a téma odemkneme. Jinak beru za vyřešené a zamykám.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
12%
Derby
3 Hlasov
12%
Tuning zraz
6 Hlasov
24%
Závody
3 Hlasov
12%
Color Dash
3 Hlasov
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasov
24%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 5