Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
esc, alt+tab
PyroFire
Když se chci vrátit do hry po té co jsem dal alt+tab nebo po esc tak se mi občas zmrazí obraz. Nemáte někdo nějakej návod jak se toho zbavit?
cechyy
Máš stáhlý sampaddon? Potom co jsem si to stáhl, tak mi to přestalo dělat, ale může to být jen chyba u tebe nebo to může fungovat jen mně. Každopádně to zkus, pokud teda nechceš mít čísté GTA.
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Bratek
Jelikož je to stará hra, tak se to občas stává. Dost častý je to u steam verze GTA, takže pokud máš tu, tak doporučuji radši sehnat jinou. Další věc, že pokud přeskakuješ přes alt+tab na jiné věci třeba na druhém monitoru, tak je fajn hrát GTA v okně pomocí alt+enter. Poté se ti neminimalizuje a dost tam mizí ta šance zamrznutí. Ono to hraní v okně je samo o sobě i lepší, když chceš často třeba minimalizovat hru, protože eliminuje tyhle zamrzávání.
PyroFire
Máš stáhlý sampaddon? Potom co jsem si to stáhl, tak mi to přestalo dělat, ale může to být jen chyba u tebe nebo to může fungovat jen mně. Každopádně to zkus, pokud teda nechceš mít čísté GTA.


hru mám warez

Jelikož je to stará hra, tak se to občas stává. Dost častý je to u steam verze GTA, takže pokud máš tu, tak doporučuji radši sehnat jinou. Další věc, že pokud přeskakuješ přes alt+tab na jiné věci třeba na druhém monitoru, tak je fajn hrát GTA v okně pomocí alt+enter. Poté se ti neminimalizuje a dost tam mizí ta šance zamrznutí. Ono to hraní v okně je samo o sobě i lepší, když chceš často třeba minimalizovat hru, protože eliminuje tyhle zamrzávání.


mám jen jeden monitor
Majky_
Já mám občas problém, když mám hru na liště a chci se vrátit, tak mám hlavní monitor černý a druhej mi problikává.
Taktéž bych rád znal fix.
Jediná možnost je ukončit proces a znovu hru zapnout
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Bratek
mám jen jeden monitor

Vyzkoušej si to dát do okna, jestli ti to nepomůže. Ta hra už je stará a nemá zrovna super kompatibilitu s novými systémy, tak proto to dělá takovou neplechu.

Já mám občas problém, když mám hru na liště a chci se vrátit, tak mám hlavní monitor černý a druhej mi problikává.
Taktéž bych rád znal fix.
Jediná možnost je ukončit proces a znovu hru zapnout

Taky hraju na dvou monitorech a dávám si samp do okna, abych mohl v klidu přejíždět na druhý monitor a hra mi necrashovala, neházela blackscreen a podobně. Hra se ti jakoby pozastaví, když klikneš na jiný proces, ale když najedu zpět do hry, tak to hned zase jede.
Jertn
Mně když zamrzne, tak dám normálně ctrl+alt+delete - správce uloh, šipkama sjedu na gta sa, dám enter a zmačknu zase DELETE. Asi se toho nezbavíš, ale můžu ti doporučit samp addon, jak už někdo psal.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Bratek
Pokročilo nějak řešení?
PyroFire
můžete lock, stáhnul jsem sampaddon a v esc se to neděje a alt+tab jsem přestal používat, radši se odpojím a pak zase připojím 😁
Bratek
Zamykám.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 7