Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
FPS
L1zarb
Čaute.. Ešte pred reformou keď som mal pban tak som hrával GTA V CS:GO The Forest a pod.
GTA V cca 40fps max
CS:GO 90fps v hre
The Forest 50 - 60fps
----------------------------------------------------
Procesor - Intel Core 2 duo
Grafika - nvidia geforce 730
ram - 4gb - 2x 2gb
ssd- 120gb
hdd- 500gb
-------------------------------------------------
a ide o to že teraz po 3 mesiacoch som preinštaloval windows a csgo 6fps gta 5 som radšej ani neskušal a the forest 10fps max.
A SAMP /lv to sa ani nepytajte..
A chcel som že či by niekto nevedel poradiť ako to fixnuť alebo čo ako urobiť diky Sad
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
AndreW_
Ahoj, keď dobre vidím.., tak píšeš, že si preinštaloval windows. Tým že si preinštaloval Windows si prišiel aj o nainštalované ovládače ktoré niekedy ak nie vždy stoja presne za takým problémom ako máš ty - nízke FPS čiže moja rada pre teba znie - Aktualizuj si všetky ovládače na tie najnovšie, hlavne grafický ovládač aby si mal ten najnovší.. Ak ti to predtým išlo takto pekne a teraz taky nepochopiteľný rapídny pokles v FPS tak mi nič iné ako tie ovládače nenapadá..🙂 Poprípade keď ani to nepomôže.., skús prejsť PC programom Malwarebytes, mne tiež po preinštalovani winu raz niečo našlo čiže to pre pokoj svojej duše môžeš skúsiť aj ty keď nepomôže prvá varianta 🙂
Bratek
Jak zmiňoval Andrew, tak určitě aktualizovat ovladače a taky nezapomeň aktualizovat Windows na nejnovější verzi.
Janci
Problém je, že čím starší počítač máš, tak tým menej kompatibilný je Windows 10. Preto je lepšie, keď si všetky tie ovládače nájdeš sám a nainštaluješ. Nepoužívaj na to nejaký zjednodušujúci tool, lebo vo výsledku ťa to môže stáť ešte viac času. Ten počítač ti bežal aj predtým na Win 10? Nemal si tam náhodou nejakú 7mičku? Vo výsledku starší počítač môže byť na Win 7 viac použiteľnejší ako na Win 10, práve kvôli ovládačom a kompatibilite, ale ak ti to raz bežalo na Win 10, tak to určite dáš dokopy aj teraz.
wadasfaf
pffuuu kolko ITEČKAROV Nemůžu skor by som ti doporučoval u tak starej nvidie downgrade ovladaču na 375 WHQL a nie update keďže nvidia rada degraduje vykon s aktualizaciou.
i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/480/001/7fe.gif
Bratek
Neaktivní, zamykám. Kdyby jsi chtěl dál řešit, tak napiš SZ a téma odemknu.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 5