Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Pomoc
destiny-
Zdravíčko, môj kamarát ma problém, že mu nejde pár serverov na samp. Niektoré mu idú, ale niektoré mu to blokuje. Antivirus nemá žiadny, iba win defender aked sa napoji na ten nefungujuci server, tak mu vybehne hlaska, ze sa stale snazi napojit, ale nemoze ( The server didnt respond. Retrying ...) potom vybehne ( Connecting to -ip servera- ). A takto stale dookola. Za kazdu radu budem len a len rad.

Skusal uz preinstalovat gta, odinstalovat samp.
Bratek
Jak je na tom s internetem? Tohle bývá spíš problém při špatném spojení. Napadá mě, že některé servery můžou mít i omezení připojení v závislosti na ping. Zkusil bych i přes to aktualizovat ovladače síťové karty. Případně pokud jede na wifi, tak zkusit připojit radši kabel. Dále i natvrdo povolit samp.exe ve firewallu, jestli ten náhodou neblokuje síťový provoz.
destiny-
Jak je na tom s internetem? Tohle bývá spíš problém při špatném spojení. Napadá mě, že některé servery můžou mít i omezení připojení v závislosti na ping. Zkusil bych i přes to aktualizovat ovladače síťové karty. Případně pokud jede na wifi, tak zkusit připojit radši kabel. Dále i natvrdo povolit samp.exe ve firewallu, jestli ten náhodou neblokuje síťový provoz.


Odkazem mu to a dam ti vediet.
Ad4M_
Mne sa toto stávalo, keď som mal nastavenú zlú kompabilitu na SAMP cliente. Ale to mi nešiel žiadny server, nie len niektoré. Nech pripádne skúsi nastaviť kompabilitu na starší win, mne to pomohlo.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
destiny-
Už mu všetko funguje ako má, môžete lock.
Bratek
Zamykám.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
11%
Derby
3 Hlasů
11%
Tuning zraz
7 Hlasů
25%
Závody
3 Hlasů
11%
Color Dash
3 Hlasů
11%
WallRide
2 Hlasů
7%
Nechodím na žiadne akcie..
7 Hlasů
25%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 7