Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Ntb
petacz
čus mám notebook ssd 512 gb ale nestačí mi to na více věci stahování,dá se to nějak zvětšit? nejsem zkušený v tomhle Smile díky Smile
Hi
Twixo38
externý disk alebo vymeniť aktuálny za väčší
Tearsko
ak máš v ntb opticku mechaniku (cd dvd) tak sa dá kúpiť rámček (redukcia) ktorý sa vloží na miesto nej a do toho sa namontuje SSD disk
reinz
jak pisou nademnou, aktualni bych nevymenoval, ale jestli mas optickou mechaniku tak vyhodit mechaniku, dat misto ni ramecek, do kteryho das ssd/hdd nebo je jeste moznost pokud mas uz nekde nejaky ssd/hdd co nevyuzivas, tak koupit externi box za 2 kila, kterej ti ze statickyho udela externi
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Bratek
U výměny aktuálního by jsi musel znova instalovat i operační systém, vše znova nastavovat a navíc si někam zálohovat svoje data. Pokud stahuješ například hodně filmů či seriálů, tak nejlepší variantou by bylo pořídit extérní disk, který vždy jen zapojíš a soubory přetáhneš, pokud by se ti nechtěly dělat varianty, které byly řečeny výše.
wadasfaf
nie u vymeny ssd by nemusel instalovat windows, KLONOVANIE HDD / SSD si zrejme asi nikdy nepočul bratek i napriek tomu na akeho ITečkara sa tu hraš
i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/480/001/7fe.gif
Bratek
nie u vymeny ssd by nemusel instalovat windows, KLONOVANIE HDD / SSD si zrejme asi nikdy nepočul bratek i napriek tomu na akeho ITečkara sa tu hraš


To je sice pěkné, ale pořád musí mít oba disky zapojené, což se u ntb častokrát dělá těžko, pokud tam je místo pouze na jeden disk Smile Případně si připlatíš za možné redukce nebo extérní připojení disku Smile
petacz
Aha,Ok,děkuji,pořídím si tedy externí disk/box, a kamarád mi s tím pomůže.,každopádně ještě jednou díky za pomoc,vážím si toho.

Můžeš popřípadě lock,kdo to zamyká,Čus Smile

Hi

PS:Dík reinz,bratek,tears, hoši díky <3

a nebo dám na Tearse Smile každopádně fakt díky,jsem rád že je tu někdo kdo ví poradit Smile
Upravil/a petacz dne 14.12.2020 16:10
Bratek
Zamykám.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 8