Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Viete poradit
Nexfic
Caute chalani mam problem taký že mi nejde zvuk na notebooku + nechce mi ani ist gta pise mi problém že
Grand Theft Auto SA cannot find Audio card installed už som skúšal hocičo aj na internete hľadal nejake fixy a nič tak že sa obratim tu viete mi niekto poradit ?
Bratek
Už v té hlášce ti to píše, že to nemůže najít zvukovou kartu. Můžeš se zkusit podívat v nastavení zvuku, jestli jsi si to jenom nezakázal. Vpravo dole klikneš na ikonku zvuku a přejdeš do nastavení. Dál se zkus podívat do Správce zařízení, jestli tam vidíš zvukové řadiče a na stránkách výrobce notebooku stáhni nejnovější ovladač na zvukovou kartu, ten nainstaluj a mělo by to fungovat.
Nexfic
to som skúšal už šéfe hocijako rady na youtube všetko som pozeral a nič stale nechápem tomu
Windows 10 mam
Hendy
A píše ti to iba pri GTAčku alebo aj pri iných hrách? Vedel by si povedať, odkedy ti to robí? Či si napr. neinštaloval nové GTA atp.
Poriadne si ešte raz skontroluj, či máš aktuálny ovládač. Ak nie, tak si ho aktualizuj.
Čo som sa na internete dočítal, tak niekomu pomohlo napr. to, že tú zvukovú kartu zakázal a potom povolil, môžeš to aj ty vyskúšať (Ovládací panel -> Správca zariadení -> Ovládače zvuku, videa a hier -> pravým klikni na meno zvukovej karty a daj Zakázať zariadenie -> potom Povoliť zariadenie). Možno ešte pomôže, keď odinštaluješ zvukovú kartu a nainštaluješ ju (najnovšiu samozrejme).
Ak ti nič z tohto nepomôže, tak skús preinštalovať GTAčko. Ideálne iné GTA (z inej stránky), možno toto, ktoré máš, je nejaké chybné (ale to je iba moja domnienka).
Upravil/a Hendy dne 19.12.2020 16:27
Bratek
Pokročilo nějak řešení?

//Edit:

Neaktivní, zamykám. Kdyby jsi chtěl dále řešit, napiš SZ a téma odemknu.

Lock!
Upravil/a Bratek dne 29.12.2020 16:44
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
44%
Ano, ale hokej moc nesleduji
7 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
17%
Ne
4 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
3 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 10