Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[CHYBA] rozlišení 800x600x32
Pink
Zdravím,

dnes jsem si pořídil nový notebook a při znovu instalaci gta sa na něj mi to začalo ukazovat tuto chybu, viz. screen:

img.tpx.cz/uploads/chybgtasa.png

Hru jsem nainstaloval správně, dokonce jsem i zkoušel pár způsobů, jak tento problém vyřešit, ale buď to nefungovalo a nebo jsem v mém počítači nenašel to, co bych tam podle návodu opravy chyby měl najít, proto chci poprosit Vás o nějaké rady, jak se tohoto problému zbavit.

Případné potřebné informace -> Procesor Intel Core i5 630, Graf. karta Nvidia geforce gtx 1050, Oper. systém Windows 10 64bit.

Předem děkuji, Pink.
Twixo38
podobne som to robil i ja, takže skus to podľa toho videa

Pink
Taky jsem to právě zkoušel dle tohodle videa, ale nikde jsem na mém pc nenašel to, kde můžeš vytvořit to rozlišení.
Kubon
Ahoj, před pár dnama se mi stalo totéž tak jsem šel po radě mého kámoše.
Zkus jít do nastaveni v GTA singl a tam nastavit rozlišení které potřebuješ a poté jsem to vypnul a šlo to zas jak po másle.
reinz
Taky jsem to právě zkoušel dle tohodle videa, ale nikde jsem na mém pc nenašel to, kde můžeš vytvořit to rozlišení.

jestli máš intel cpu s integrovanou grafikou, tak na plose klikni pravym a budes to tam mit v zakladu uz

pokud mas integrovane amd, tak to bude schovany pod AMD Radeon Settings, taky pravym na plose

kdybys nenasel ani jedno tak:
Intel AMD
Upravil/a reinz dne 22.12.2020 01:05
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Pink
Ahoj, před pár dnama se mi stalo totéž tak jsem šel po radě mého kámoše.
Zkus jít do nastaveni v GTA singl a tam nastavit rozlišení které potřebuješ a poté jsem to vypnul a šlo to zas jak po másle.


No, tahle chyba se mi zobrazí i při pokusu spustit gta singleplayer, takže tímto způsobem to asi bohužel nepůjde.

Taky jsem to právě zkoušel dle tohodle videa, ale nikde jsem na mém pc nenašel to, kde můžeš vytvořit to rozlišení.

jestli máš intel cpu s integrovanou grafikou, tak na plose klikni pravym a budes to tam mit v zakladu uz

pokud mas integrovane amd, tak to bude schovany pod AMD Radeon Settings, taky pravym na plose

kdybys nenasel ani jedno tak:
Intel AMD


No, taky jsem zkoušel kliknout pravým na ploše a rozkliknul jsem "ovládací panel NVIDIA", jenže tam nenajdu nic. Zkoušel jsem i se podívat do ovládacího centra grafiky od intelu a změnit rozlišení na vlastní, ale tam mi zase vyskočilo to, že to není podporováno na interních displejích.
Bratek
Zkus vymazat z GTA San Andreas User Files z dokumentů soubor gta_sa.set, resetuje ti to nastavení GTA a snad se to spustí.
Pink
No, přes Dokumenty -> GTA SA User files -> jsem maximálně našel soubor USERDATA.DAT, bohužel žádný soubor gta_sa.set tam není.
Tearsko
To bude ten problém.
Userdata sú už súčasťou zložky SAMP.
tento súbor gta_sa.set sa myslím vytvorí po dokončení game play session.
Upravil/a Tearsko dne 22.12.2020 10:15
Pink
No, tak ten soubor gta_sa.set se mi tam nemohl vytvořit, protože mi nejde spustit jak samp, tak ani singleplayer.
Tearsko
Akú máš verziu hry? Ak sa ti nechce hrabať v googli tak prípadne ešte môžeš skúsiť nahodiť nvidia experience a tam skúsiť nejakú z tých kravín na optimalizáciu nastavenia hry (či náhodou). Prípadne skontrolovať aktualizáciu ovládača (to si experience spraví samo).
Prípadne v nastavení grafiky nastaviť, aby sa spúšťala aplikácia na tej dedikovanej karte gtx1050, alebo v BIOSE to na tvrdo nastaviť.
Upravil/a Tearsko dne 22.12.2020 10:27
Pink
No číselnou verzi nezjistím ne, to bych se musel dostat do menu singplayeru, nebo ne ? Jinak pokud myslíš z hlediska jazyka, tak mám en verzi do které jsem vložil češtinu.

No v geforce experience mám vše optimalizováno a to samé i v nastavení grafiky, takže můžu případně zkusit to s tím biosem. Jinak mám warez, verzi 1.00
Upravil/a Pink dne 22.12.2020 10:36
Tearsko
Myslel som či steam alebo warez. A potom si zajdi do priečinku hry , je tam súbor ReadMe, po otvorení je tam txt Readme a niekde na vrchu je verzia hry napr V1.00
Každopádne ja som mal tieto problémy dávnejšie na noťasi kde bolo defaultne nastavené, aby sa grafika prepínala podľa náročnosti procesu medzi integrovanou a dedikovanou. Čo som popísal vyššie. Neviem teda či to ešte používa v noťasoch, ale mne to nastavenie na použitie only dedikovanej karty vyriešilo všetky podobné problémy.

Môžeš ešte skúsiť aj v nastavení nvidia paneli nastaviť aby sa aplikácia GTA spúšťala na nvidii.
Je to v sekcii spravovanie nastavenií 3D aplikácií - Programové nastavenia - Najdi GTA - Aplikácia CUDA - jednotky GPU - a vyber priamo tu nvidiu
Upravil/a Tearsko dne 22.12.2020 10:39
Pink
No, nastavil jsem tam nvidii jako preferovaný graf. procesor a u CUDA - GPU mám nastavenou nvidii také, vlastně tam mám jen na výběr právě nvidii, ale i tak to stále neodstranilo tu chybu.

//Takže jedinou možností je teď to zkusit přes ten bios?

//Problém jsem již vyřešil, můžete lock a děkuji všem za snahu o pomoc.
Upravil/a Pink dne 22.12.2020 21:53
Bratek
Zamykám.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 6