Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
NVIDIA Profile Inspector
Hendy
Ahojte,

vyzná sa tu niekto do NVIDIA profile inspectoru? Chcem si upraviť tiene v GTA SA, ale keď to nastavím presne podľa tohto návodu (klik), tak tie tiene nevidím v hre upravené, jednoducho to nefunguje. V tom návode môžete konkrétne vidieť, čo sa upravuje.

Mám to nastavené takto (tak by to malo byť aj podľa návodu):
SCREENY
img.tpx.cz/uploads/NVIDIAInspector-1.png

img.tpx.cz/uploads/NVIDIAInspector-2.png


Na konci videa môžete vidieť, ako to vyzerá pred zmenou a po zmene, mne to ale vyzerá aj po upravení stále rovnako.

Budem rád za každú pomoc.
checkm8
Dáváš to tlačítko ,,Apply changes" ?
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Hendy
Áno, dávam. Vždy si to aj po zatvorení skontrolujem, či sa to uložilo a uloží sa to.
MaReK_
A máš Grafiku od NVIDIE? :D Alebo už máš nejaký mod v hre ktorý toto blokuje.
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Hendy
Áno, mám...
Konkrétne ktorý mód by to mohol blokovať?
MaReK_
Vyfoť zložku GTA, modloader, Cleo napr.
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Hendy
Osobne si myslím, že módy by to nemali ovplyvňovať, ale tu máš, mám v hre timecyc, snow, sun.cs, cesty a pod. Skoro všetky tieto módy mám od Zora, ktorému tie tiene normálne fungujú.
SCREENY
img.tpx.cz/uploads/fotka11hendy.png

img.tpx.cz/uploads/fotka22hendy.png


E: Dodávam, že nurfer mal def. gta, nastavil si to a tiež mu to nešlo.
reinz
Máš zaplou na hry nvidia grafiku vůbec - nehraješ to na integrovaný? Případně nemáš v kompu víc složek s GTA?
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Hendy
Áno, mám zapnutú normálne Nvidiu:

img.tpx.cz/uploads/jnsjfanjfamkal.png


No, našiel som v kompe jednu zložku GTA San Andreas, kde bol iba jeden .txt dokument, tak som ju vymazal, ale nepomohlo. Inak by som nikde nemal mať ďalšiu zložku s GTAčkom... Alebo teda lepšie povedané, mám iba jednu zložku, kde mám gta_sa.exe.

GTA mám inštalované a s crackom.

Edit: Všimol som si, že v NVIDIA GeForce Experience mi ukazuje 3 GTAčka, pričom 2 z nich som nikde v PC nenašiel. Jedno som včera vymazal a to tretie neviem nájsť.
SCREEN
img.tpx.cz/uploads/9hfk.png

Jedno mi ukazuje v C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\GTA San Andreas\ - tam ho nemám (dokonca v Program Files (x86) ani nemám priečinok Rockstar Games)
Jedno mi ukazuje v C:\Users\Samo\Desktop\GTA San Andreas 2\ - tam ho tiež nemám.
A to posledné mi ukazuje v C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\ - tam ho ale mám.
Upravil/a Hendy dne 15.02.2021 14:58
Bratek
Nemáš tam ty GTA v těch umístěných náhodou skrytý? Zkus si pohrát se zobrazením skrytých souborů v Ovládací panely > Možnosti průzkumníka souboru > Zobrazení. Je tam několik možností, jak se to může skrývat.

Případně teď si nejsem úplně jistý a nemám přístup k GeForce Experience z domu, ale není tam možnost nějak to GTA smazat skrz to menu GeForce Experience?
Reggie_
Co takhle zkusit v Ovládacím panelu dát Obnovit a tím se to vrátí všechno do def. hodnot, tím pádem si to aplikace nebude sama řídit, jestli je tam něco přenastavené. Potom bych znovu zkusil poladit Profile Inspector, jestli to mělo na to nějaký efekt.

Nemáš tam ty GTA v těch umístěných náhodou skrytý? Zkus si pohrát se zobrazením skrytých souborů v Ovládací panely > Možnosti průzkumníka souboru > Zobrazení. Je tam několik možností, jak se to může skrývat.

Případně teď si nejsem úplně jistý a nemám přístup k GeForce Experience z domu, ale není tam možnost nějak to GTA smazat skrz to menu GeForce Experience?

V GeForce Experience to jde schovat vpravo nahoře tím okem, popř. zkusit ještě ty 3 tečky a dát Vyhledejte hry a mělo by to samo zmizet, pokud se tam ta složka s .exe souborem již nenachází.

img.tpx.cz/uploads/fafiafiwfiimfaimifwafof.png

Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Hendy
Bratek - mám nastavené zobrazovanie skrytých súborov a nevidím tam nič, ale už to záhadne zmizlo, takže neviem...
SCREEN
img.tpx.cz/uploads/5B0B.png

Reggie_ - dal som Obnoviť v NVIDIA Control Paneli a nepomohlo. Inak neviem ako myslíš to, že sa mám pohrať s tým profilom. Normálne tam mám nastavené všetko tak ako by malo byť a proste to nefunguje, absolútne nechápem z akého dôvodu mi to nejde.

EDIT: Nikto nič nevie? Smutek

Zlúčené 21.02.2021 19:36:
Môžete lock. Nemá to význam... Nevyriešiteľná záhada...
Upravil/a Hendy dne 21.02.2021 19:36
Pandy
Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 7