Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Pád serveru
Benny
Zdravím,
před 14 dny mě začal vyhazovat server..
Stále mi to vypisuje hlášku ''Unacceptable NickName''
Rozhodně se mi nechce dávat 10k kreditů za změnu nicku.. Na serveru vydržím cca půl minuty než mě to vyhodí..
Přestal jsem chvíli hrát a poté se vrátil (myslel jsem, že je to chyba serveru a že to někdo časem opraví :D)
GTA JSEM REINSTALOVAL A NEMÁM CLEO..
Netuší někdo kde by mohla být chyba?
Psal jsem i ATomasovi, nevím kdy odepíše, takže píšu i sem.
Přeji hezký zbytek dne,
Matěj Beneš - [BennY]
Czech_
Ahoj,
jaké máš internetové připojení? Mohlo by to být způsobeno i tím, když se ti to jentak začalo dít a nic si s hrou nedělal. Máš připojení přes kabel nebo wifi? Případně nemá tvůj poskytovatel nějaké výpadky?
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Benny
Internet má nový už 2 měsíce.. Pochybuji že by to bylo netem.. Připojení mám přes wifi.. Všechno doma jede dobře.. Jenom prostě SAMP mi padá furt.. Nechápu..
Bratek
Internet má nový už 2 měsíce.. Pochybuji že by to bylo netem.. Připojení mám přes wifi.. Všechno doma jede dobře.. Jenom prostě SAMP mi padá furt.. Nechápu..


Signál wifi máš dobrý? Může tam případně kolísat a díky tomu to následně ztrácí připojení. Možnost mít internet napojený v PC kabelem nemáš?
Benny
Měřili mi signál u staré i nové WiFi, nová by měla být lepší.. Možnost nemám.. Tu budu mít až příští rok až se budu stěhovat :D
Bratek
Měřili ti signál na příjem modemu od poskytovatele nebo na příjem tvého počítače od modemu? Signál na PC ti to ukazuje plný nebo máš např. jen dvě čárky? Kde máš teda umístěný modem, že k němu nemáš kabelový přístup?
Benny
příjem mého PC od modemu.. signál na PC mám plný a modem mám asi 3 metry od PC, jenom je blbě umístěn, takže tady nemám možnost natáhnout kabel... A nemám ani kam jinam ho dát..
Pandy
Zdravím,

přesouvám do správné sekce, toto je spíš dotaz obecně o problematice Pc/internetu než AT.
LukeeNko
Ak toto je tá hláška, spozoval si niekedy v chate retrying connection? Je dosť možné, že máš vysoký ping a padne ty hra a pri opätovnom prípajaný si ešte nestratil pripojenie starej relácie.
i.imgur.com/f3nZS4r.png
Bratek
Ahoj,

pokročilo nějak řešení tvého problému?

Ono i pokud máš vysoký signál, tak ta wifi není 100% a občas může vypadnout spojení jen na chvilku - podle stavu tvých wifi adaptérů, jak v PC tak na modemu. Samp už se zřejmě nespojí. Můžeš zkusit ještě aktualizovat ovladače na wifi v PC a nahrát si (případně nechat nahrát od poskytovatele) aktuální firmware do modemu. Fakt ideální by ale bylo aspoň zkusit kabelové připojení i kdyby jsi to měl tahat kolem a kolem, potom si případně můžeš vymyslet, jak by to šlo šikovně natáhnout. Primárně jde hlavně o test.

//Neaktivní, zamykám. Pokud by jsi chtěl dále řešit, napiš SZ a téma odemknu.

Lock!
Upravil/a Bratek dne 11.03.2021 11:12
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 8