Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
GTA & Directx 9
RuliiKkO
Zdravím,

potřeboval bych poradit ohledně problému s directx 9.. snažím se hru zapnout a požaduje to minimálně nainstalovaný directx 9.
Problém je, že jsem to už vygooglil a vždy našel to samý.. "povolit DirectPlay", no ano ale já to už povolené mám a žádná změna.
Nevím si vůbec rady, tak snad někdo z vás je dostatečně chytrý a ví jak na to. Pivo
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
asthenic
img.tpx.cz/uploads/IMG_20210310_081809.jpg
Tu si to povolil?
wadasfaf
načo mu sem davaŠ screen aby povolil direct play keď piśe že ho už povoleny ma ? :D:D DO buducna sa nauč čitať.
Rulik maš čistu inštalačku win 10 ?
i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/480/001/7fe.gif
Bratek
Předpokládám že ten DirectX máš nainstalovaný a případně jsi ho zkoušel i přeinstalovat. Zkoušel jsi ve složce se hrou najít soubor d3d9.dll? Zkus ho přejmenovat na d3d9_32.dll, mělo by to vyřešit problém s detekcí DirectX.
asthenic
načo mu sem davaŠ screen aby povolil direct play keď piśe že ho už povoleny ma ? :D:D DO buducna sa nauč čitať.
Rulik maš čistu inštalačku win 10 ?


co si ty za vypatpaneho jedinca? Co ma "cista instalacka" spolocne s DXkom? aj keby mal Vistu tak postup je vzdy rovnaky, sa nauc spravat ty inbred
RuliiKkO
prc0: Win10 je od kamaráda kupovaný, jelikož mi tenhle PC který mi došel včera stavěl on, takže byl nainstalovaný nedávno.


Bratek: Nemám nainstalovaný Directx, teda aspoň myslím, protože jsem se ptal jestli ho do PC instaloval a říkal že ne. Ten soubor jsem nenašel, jelikož jsem stahoval GTA přes nějakou divnou stránku, do teď jsem nenašel nic pořádnýho ale i tak. Mimochodem, jen takhle mimo tenhle problém, kdyby jsi měl nějaký fakt slušný a čistý GTA tak sem s ním na dc.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Bratek
No tak si nainstaluj ten DirectX, když ho nemáš, proč ti to ty vole asi píše, že to chce nainstalovaný aspoň DirectX9 :D
RuliiKkO
No jako jo ale já se snažil zapnout nějakou instalaci Directx a nic člověče, píše nějakej error. Kdybys byl tak laskavej, rád bych kdybys mi poslal kde to stáhnout a zkusím to tedy. :D

e// tak mi to píše že directx 12 mám (bratek o tom ví) tak zpět k problému
Upravil RuliiKkO dňa 10.03.2021 10:48
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Hendy
Skús nainštalovať toto, mne to pomohlo.
https://www.microsoft.com/en-us/downl...px?id=8109
Pandy
Řešení máš na DC v soukromé zprávě. ;)
RuliiKkO
Vyřešeno díky všem za pomoc, jste zvaní pár piv
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Bratek
Zamykám.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
11%
Derby
3 Hlasov
11%
Tuning zraz
7 Hlasov
25%
Závody
3 Hlasov
11%
Color Dash
3 Hlasov
11%
WallRide
2 Hlasov
7%
Nechodím na žiadne akcie..
7 Hlasov
25%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11