Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Myš
WiXen_
Ahoj, kúpil som si bezdrôtovú hernú myš a mám problém, že pri CS GO mi trhá ked rýchlo pohnem, pri iných hrách to nerobí, neviete čim by to mohlo by5?
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
RuliiKkO
Nerozumím, jak trhá? Mimochodem, bezdrátová myš na hraní.. to je fakt velký fail.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Bratek
Velký fail jak píše Rulii to vyloženě není, jsou na trhu i dobré bezdrátové myši na hraní, ale ne každému to vyhovuje.

Jako první se tě ale zeptám, jakou přesně jsi si koupil?
Pandy
Já mám taky herní a bezdrátovou myš od E-Blue a nic mi to nedělá. Na jak vysoké DPI ji máš nastavenou? Popřípadě od jaké značky ji máš?

Ono někdy dodávají herní příslušenství neaktualizované, tak zkusit vyhledat u výrobce zda není k dispozici aktualizace software, to by mohlo možná pomoc.
WiXen_
Myš mám low-end (lacnejšiu), predtým ako začnete nadávať, nie, nevyhodím za myš vyše 40€ (tie lepšie bezdrôtové proste stoja cca toľko), a káble mi zavadzajú, u klávesnice mi to nevadí, ale myšou mám rád voľný pohyb. https://www.planeo.sk/katalog/1297325...c-mys.html
Hrám na 1 000 DPI.
Plus prikladám video aké trhanie mám na mysli (ospravedňujem sa za low fps, mal som ešte hodené 2 hry na lište).
Vždy mi akoby hodí pohľad samé ako chce keď prudko pohnem myšou.

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Bratek
Jak sám píšeš, máš low-end myš. Nadávat ti za to nebudu, ale trošku překroutím jedno pořekadlo. Za málo peněz, málo muziky. Za těch pár, po česky stovek, fakt nemůžeš očekávat nic světoborného. Můžeš zkusit aktualizovat ovladače myši, případně snížit DPi. Pokud to bude dělat i na dále, tak jedině zkusit ještě reklamaci, jestli nemáš zrovna vadný kus. Poslední východisko z téhle situace už vidím jen v koupi jiné myši.
WiXen_
Jak sám píšeš, máš low-end myš. Nadávat ti za to nebudu, ale trošku překroutím jedno pořekadlo. Za málo peněz, málo muziky. Za těch pár, po česky stovek, fakt nemůžeš očekávat nic světoborného. Můžeš zkusit aktualizovat ovladače myši, případně snížit DPi. Pokud to bude dělat i na dále, tak jedině zkusit ještě reklamaci, jestli nemáš zrovna vadný kus. Poslední východisko z téhle situace už vidím jen v koupi jiné myši.

Lenže ono mi to robí iba pri CSku, v žiadnej inej hre sa to nedeje.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Bratek
Jak sám píšeš, máš low-end myš. Nadávat ti za to nebudu, ale trošku překroutím jedno pořekadlo. Za málo peněz, málo muziky. Za těch pár, po česky stovek, fakt nemůžeš očekávat nic světoborného. Můžeš zkusit aktualizovat ovladače myši, případně snížit DPi. Pokud to bude dělat i na dále, tak jedině zkusit ještě reklamaci, jestli nemáš zrovna vadný kus. Poslední východisko z téhle situace už vidím jen v koupi jiné myši.

Lenže ono mi to robí iba pri CSku, v žiadnej inej hre sa to nedeje.


Ovladače máš aktualizované teda? Můžeš se zkusit ještě pohrabat v nastavení cska. Pokud máš ale ovladače aktuální, tak tohle bohužel vypadá spíše na nějaký mechanický problém. Možná je i chyba v ovladačích, to by jsi mohl najít na stránkách výrobce, případně jim tam tuhle chybu nahlásit.
WiXen_
Všetky ovládače mám aktuálne. Nerozumiem celkom ako to môže byť mechanický problém keďže sa to týka naozaj len CSka. Ani strýko google nepomohol..
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Bratek
Tak jelikož máš myš v hodnotě dvou chlebů, tak se nediv, že nefunguje správně. Může mít například i špatnou kompatibilitu přímo s cskem. Bylo by fajn vyzkoušet i jiné hry od Valve, jestli ti to nedělají taky. Případně jak jsem psal, reklamaci na vadný kus ..
RuliiKkO
Zkus vypnout / zapnout raw input ve hře a pohrát si s dalším nastavením

V nastavení myši ve windowsu vypni akceleraci myši

Dej nám vědět
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
reinz
Bezdrátový myši za cenu rohliku s paštikou v csku dělaj problémy obecně, protože vzhledem ke svojí ceně mají laser co nesnímá plynule jako ty v “dražších” cenovkách. Buďto máš vadnej kus nebo je to prostě lowcost laserem co tam je. Zkus napojit přes drát tu myš jestli to bude dělat taky a nedochází jen v chybě přenosu.
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Nucamore
Zdravím, možná je to úplná blbost, ale zkus přeinstalovat csgo a pokud to nezabere, tak dej vědět ;) A nebo dej na Reinze (komentář nademnou)

//Mohl bys sem hodit screenshot nastavení myši ve hře ? Třeba u toho taky něco vymyslíme Smile
Upravil/a Nucamore dne 22.03.2021 18:33
img.tpx.cz/uploads/27pH.png
Volání do Free Radia 2024

Xmas party 2023 adminteam
img.tpx.cz/uploads/xmas party 2023..png
asthenic
Kup drahsiu wireless mysku v alze a uvidis ci to bude robit aj na nej, do par dni ju mozes vratit bez udania dovodu
WiXen_
1. Skúšal som už len CS 1.6, tam sa to nedeje, iné hry od Valve nemám/nehrám.
2. Vypnutá akcelerácia myši vo windowse to ešte zhoršila. :D
3. Toto ma napríklad vôbec nenapadlo, ale bohužiaľ sa to deje aj po pripojení napájacieho kábla do myši.
4. Tento krok vzhľadom na môj pomalý download sa mi praktikovať nechce, ale myslím si, že to nepomôže..
5. To máš pravdu, ale nekonečné čakanie sa mi tiež moc nechce, určite sa nájde aj iné riešenie a ak nie, tak bohužiaľ budem hrať s tým ako to funguje.

Screenshot nastavenia myši v hre:
img.tpx.cz/uploads/csgomysnastavenia.jpg
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
RuliiKkO
Přímý vstup vypni
Akcelerace myši je pro střílečky horší, jelikož pohyb do stran není nikdy stejně rychlý a je normální že missneš flick na hráče právě kvůli te akceleraci.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Nucamore
Koukám na screen a v nastavení to nějak nespravíme a tak to vidím že reinz měl svým komentářem pravdu. Pokud je možnost, tak myšku vrátit a pořídit si novou, ale dražší, protože ty dražší bezdrátové by měli už normálně fungovat bez záseků v Counter Striku Smile
Přeji ti ať dobře vybereš.

S pozdravem Nuca.
img.tpx.cz/uploads/27pH.png
Volání do Free Radia 2024

Xmas party 2023 adminteam
img.tpx.cz/uploads/xmas party 2023..png
Bratek
Téma dále neaktivní, zamykám. Kdyby jsi chtěl dále řešit, napiš SZ a téma odemknu.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 7