Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
GTA
Kysucan
Ahojte už mám depresie s toho, že nemôžem hrať
Môj problém je taký, že keď klikam na GTA exe (sing) tak klikám a nič sa nerobí keď dám SAMP, tak mi vyskočí ta tabulka zo serverami a keď dám na server, tak tiež sa nič nerobí

Môžem to byť s tym, že .dll pri .dll programov je napísané Application extanse... vid. screen ---> https://prnt.sc/16p1jf6

ďakujem za každý nápad ako to opraviť
LoadiNg
Ahoj, nebude to tým že maš pri dll. túto hlášku "Application extansion" alebo "Rozšírenie Aplikácie" to píše každému.

Choď do zložky GTA San Andreas User Files a vymaž gta_sa.set bude to skôr tým ja som mal presne tento istý problém..
Kysucan
Nemám taký súbor nikde v PC
Pandy
Prosím tě stáhni si team viewer a tak cca kolem 11h hodiny budu mít čas a udělám to za tebe vzdáleně. Jinak tady budeš týden.
Kysucan
Bol by som ti veľmi vďační, ale nešlo by to večer ? Idem na poobednú
Bratek
Hra se ti ani nezapne, proto tam ani nemáš ten soubor s konfigurací, zřejmě špatná hra nebo crack. Být tebou zkusím stáhnout jinou a případně i jiný crack.
Pandy
Bol by som ti veľmi vďační, ale nešlo by to večer ? Idem na poobednú


Klidně večer. Ale stáhni si to co jsem psala a pak se na to vrhnem.
Kysucan
problem stále pretrváva. Kúpil som už aj hru na steame a stále to isté. Kliknem a nič
nurFer
Ak chceš hrať iba SAMP zo steamu, tak to rovno refundni, pretože ti hra bude crashovat každé 2 minúty kedže steam má zlú verziu GTA na sampko (vlastná skúsenosť)
Kysucan
Lock!
Díky
Bratek
Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
12%
Derby
3 Hlasov
12%
Tuning zraz
6 Hlasov
24%
Závody
3 Hlasov
12%
Color Dash
3 Hlasov
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasov
24%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13