Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Steam - Friends Network Unreachable
Hendy
Zdar, často sa mi stáva, že mi vyhodí tento error na steame.
steam - error
img.tpx.cz/uploads/Steamerror.png

Steam prejde do režimu offline. Akonáhle dám retry connection, tak všetko zas funguje tak ako má. Internet mám v poriadku. Deje sa to náhodne, neviem čo by mohlo byť príčinou, a tiež neregistrujem odkedy mi to robí.
Za akúkoľvek radu budem vďačný.
reinz
zkus přidat ve vlastnostech Steamu (zástupce na ploše) do kolonky “Cíl” -nofriendsui a -nochatui

Nevím kde máš Steam nainstalovanej ale např. takto "C:\Program Files (x86)\Steam\Steam.exe" -nofriendsui -nochatui
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Hendy
Vyskúšal som, tak uvidíme. Dám potom vedieť, či mi to robí naďalej, alebo to malo efekt.
//Bohužiaľ mi to robí aj naďalej. Stalo sa to po automatickom prepnutí do režimu spánku a následnom zapnutí.
Upravil Hendy dňa 24.08.2021 16:07
Bratek
Vymaž si cache a cookies v nastavení steamu pod položkou Web Browser. Pokud jsi zapojený do Bety steamu, tak se z toho zkus odpojit. Jinak sleep mode dost potlačuje základní funkce Windowsů, nedivil bych se, kdyby to řekněme odpojovalo připojení od steamu, které se poté následně musí znovu navázat.
reinz
Vyskúšal som, tak uvidíme. Dám potom vedieť, či mi to robí naďalej, alebo to malo efekt.
//Bohužiaľ mi to robí aj naďalej. Stalo sa to po automatickom prepnutí do režimu spánku a následnom zapnutí.

po spánku to funguje tak, jak píše Bratek.. nejde to nijak “fixnout” jedině, že bys nastavil opětovný zapnutí Steamu po probuzení ze spánku (restart)
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Hendy
Vyriešené, ďakujem.
Bratek
Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
11%
Derby
3 Hlasov
11%
Tuning zraz
7 Hlasov
25%
Závody
3 Hlasov
11%
Color Dash
3 Hlasov
11%
WallRide
2 Hlasov
7%
Nechodím na žiadne akcie..
7 Hlasov
25%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11