Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Nesmyslné záseky a vypínání PC.
Shifty
Takže ahoj, jelikož se nějak nevyznám v PC tak jsem se rozhodl, že se zeptám vás pokud nevíte čím by to mohlo být.
Můj počítač mám tak 2 roky, nikdy jsem neměl žádné problémy, vše jelo v pořádku, nic jsem zatím nepotřeboval vyměňovať.
Většinu času hraju SAMP což není nějak extrémě náročná hra ale jakmile se rozhodnu zapnout nějakou náročnější hru tak je problém.
Hra jede nějakou dobu třeba 30 min. naprosto v pořádku, na nejvyšší detaily 200fps, ale najednou se počítač zasekne, obraz se sekne a nejde nic.
Občas se po 5ti sek. odsekne jenže hra najednou jede na 5 FPS a pomůže až její vypnutí. Pokud ji zapnu znova tak zase jede tak na 5 FPS.
Ale někdy se počítač zasekne, chvilku vidím seklou hru, zvuk slyším v pořádku a počítač klekne, monitor zhasne a restartuje se.
Jednou mi to po vypnutí hry dokonce takto seklo při sledování videa na youtube takže fakt nevím..
Fakt netuším čím by to mohlo být, jinak se nějak divně nechová jen toto..
Jestli by někomu pomohlo i co mám za PC tak napište.
Předem díky za všechny rady. Srdce Popř. budu muset vzít v úvahu nějakou opravu od profíka.
Patrix
Ahoj (niesom expert, len sem píšem z osobnej skúsenosti)
Prvé by som skúsil či máš aktualizované drivery ovládačov (odporúčam Driver Booster je to zadarmo)
Takže ja osobne kontrolujem správcu úloh.
Lebo niekedy hlavné v tomto období sa mi sám od seba zapísal Teams a to mi robilo problém.
A tiež čo mi fakt pomohlo je toto video

Asi to nemá nič spoločné ale keď som mal notebook tak sa zanesol z prachom a potom sa prehrieval a sekal.Ale ako som už spomínal som len amatér a píšem z osobnej skúsenosti.

Tak držím palce nech sa ti to podarí opraviť
Undefeated420
Zkontroluj teploty grafické karty při sampu skrz HWMonitor a při náročnější hře. Je možný, že můžeš mít throttling a při vysokých teplotách se grafika podtaktuje. Dostal jsem nápadPalec nahoru
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Bratek
Dlouhodobě neaktivní.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
11%
Derby
3 Hlasov
11%
Tuning zraz
7 Hlasov
25%
Závody
3 Hlasov
11%
Color Dash
3 Hlasov
11%
WallRide
2 Hlasov
7%
Nechodím na žiadne akcie..
7 Hlasov
25%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 7