Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Lenovo Legion 5 stuck logo
cechyy
Zdravím, dnes ráno jsem zapl PC a mám stuck logo a nemohu s tím nic dělat. Včera celý den fungoval bez žádného problému a dnes s tím nejde hnout. Notebook je starý asi 4-5 měsíců. Zkoušel jsem různé návody, jako reboot, hrabat se v nastavení, ale nic mi nepomohl. Chci to ještě zkusit tady, než to někam odvezu, aby to nebyla nějaká hloupost. Prosím tedy o radu a pomoc, kdo se v tom vyzná.

Celý název notebooku je Lenovo Legion 5 15ARH05H

Díky všem za pomoc, přes svátky bych to neřešil, ale mám v tom rozdělanou práci, kterou musím odevzdat do termínu a hoří to..
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Undefeated420
Ahoj, zeptám se přímo, zda jsi schopný najet do nouzového režimu a otevřít cmd a do toho napsat příkaz sfc /scannow?
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
cechyy
Nevím, jak se tam mám dostat, snažím se dostat do kroku, kde dám auto-repair, ale nejde mi to se tam dostat.
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Undefeated420
Zkus to podle tohoto návodu.

img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
cechyy
No to bych rád udělal, ale já jsem v této fázi, kdy se to nikam nehne, maximálně do reboot sekce a to je vše.
img.tpx.cz/uploads/AE6E8B40-9FF9-4AAB-95BD-580693036415.jpeg
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Undefeated420
Aha, moje chyba. Já mám obavy, že jediné poslední řešení je resetovat bios a doufat. Popřípadě reinstalovat win skrz USB, kde prakticky nainstaluješ druhý win bez formátu disku.
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
cechyy
Bios jsem resetoval do základního nastavení, které mi po restartu naskočí, ale nenačte se, protože do teď jsem to zapínal na Legacy-UEFI first, ale do základního nastavení to skočí jen na UEFI a to mě taky nepustí dál..
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Undefeated420
Aha, ono šlo jen to reset do základního nastavení, ale vypadá to, že ani to nepomohlo. S tím zaseklým logem to vypadá na poškozený soubor v systému. Podle toho co si psal, že se dostaneš max. do reboot sekce. Jediná možnost je znovu nabootovat skrz USB a reinstalovat win.
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
cechyy
Vyřešil jsem to s kamarádem, který mi nainstaloval nový bios a novou aktualizaci. Díky 2Pacu za pomoc.

Můžete Lock!
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Bratek
Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
11%
Derby
3 Hlasov
11%
Tuning zraz
7 Hlasov
25%
Závody
3 Hlasov
11%
Color Dash
3 Hlasov
11%
WallRide
2 Hlasov
7%
Nechodím na žiadne akcie..
7 Hlasov
25%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 8