Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vypínanie/Reštartovanie PC
L1zarb
Zdra vím ,
Prišiel som s jednou vecou ktorá mi začala sa vážnejšie diať až dnes. Mam GTX 1050 2gb a vždy keď zapnem PC tak strašne hučí. Dnes sa mi stala taka vec , že som zapol PC a po 2 min sa reštartuje.(Keď niečo urobím príklad kliknem) Grafika hučí a keď pozriem využitie tak 0% a skáče to na max 1%. Po tak 30s sa počítač ako vravím reštartuje sám a dookola to isté.
Niekto poradiť ?
Ďaku jem.
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
Undefeated420
Ahoj, vypadá to, že ti jaksi dodělává větrák u grafické karty, ale to by nějak extra nevadilo, pokud má nízké využití a přijatelné teploty. Zkus zkontrolovat teploty grafické karty skrz GPU-Z v položce Sensors.
tpucdn.com/gpuz/screen2-v1643370212124.gif
Také bych použil program HW Monitor, jestli nejsou vysoké teploty i u jiných komponentů.
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Bratek
Ahoj,

po restartu ti BIOS nevyskočí s nějakou hláškou? Případně bych zkusil mrknout do BIOSu, jestli tam nenajdeš v logu či eventech něco zajímavého. Klidně bych pak i zkusil grafiku vyndat ze základní desky, opatrně ofouknout konektor jak na základní desce, tak na grafice a znovu řádně zaklapnout zpátky. To samé rovnou i s RAM pamětmi.

Pokud se k tomu tedy dostaneš, bych nejdřív zkusil aktualizace Windows a rovnou i veškerých ovladačů komponentů, které v PC máš. V krajním případě bych se přiklonil k čisté instalace Windows.

Pokud ani to nepomůže, tak bude zřejmě potřeba řešit reklamace nebo rovnou nová grafická karta.
L1zarb
Ja na ňom nemôžem robiť nič.
Sam sa po chvíľke vypne keď len kliknem
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
Undefeated420
Jaký máš zbytek sestavy? Máš procesor s integrovanou grafickou kartou? Jestli ano, tak vytáhni grafickou kartu ze slotu a monitor připoj do základní desky. Po té zkus zapnout PC a uvidí se. Palec nahoru
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
L1zarb
Bohužiaľ kábel momentálne mám iba na tu grafiku.
Základnú dosku mam nie novú a presne koncovku nemám

Zlúčené 31.01.2022 19:34:
Tak na koniec som odpojil HDD a ramku a pc mi ide. Dikes :DSrdce
Upravil L1zarb dňa 31.01.2022 19:34
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
Bratek
Dlouhodobě neaktivní

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
11%
Derby
3 Hlasov
11%
Tuning zraz
7 Hlasov
25%
Závody
3 Hlasov
11%
Color Dash
3 Hlasov
11%
WallRide
2 Hlasov
7%
Nechodím na žiadne akcie..
7 Hlasov
25%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 9