Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Problém s pripojením sa SP
BROXI
Zdravím od včera (11.7.) sa mi nejde pripojiť na server. V sampe, keď sa skúšam pripojiť na server tam píše iba "retrieving info" server sa nenačíta a ukazuje tam 0/0 hráčov. Keď sa skúsim pripojiť na server tak to tam píše "The server didn't respond. Retrying..." Iné servery mi fungujú.
Skúšal som : Reštartovať PC
Preinštalovať celé GTAčko
Premazať súbor Gta San Andreas User Files
Resetovať router
Ďakujem predom za pomoc.
MegaBite
Nebydlis třeba někde v zahraničí? Kvůli ddos se musela udělat nějaká opatření.
BROXI
Nie, skúšal som to normálne z domu ako vždy.
South
Presne toto iste sa mi začalo diať, bol som mimo domu, na inej wifine, v inom meste, ale na Slovensku. Chodím tam pravidelne a vždy mi to tam išlo, akurát teraz sa mi tam tiež toto začalo diať.
Bratek
Ostatní hry, webové stránky a kompletně internet ti funguje normálně? Pokud máš 0/0, tak je to často tím, že se tvůj internet nedokáže spojit se serverem. Případně pokud máš nějakou VPN, tak tě tam taky nemusí pustit. Mě třeba standardně nepřipojí na SP v rámci firemní sítě v práci, kde mi to taky všude ukazuje 0/0.
Tearsko
Pošli mi prosím ťa do správy tvoju IP adresu s ktorou sa pripíjaš na server, preveríme.
Kľudne aj ty ToToker.
A + vaše herné nicky.
Upravil Tearsko dňa 12.07.2020 19:48
BROXI
Nič som nesťahoval, neupravoval, nemám vpn. Všetko ostatné ide v pohode a ako som už hore písal pripájal som sa normálne z domu ako vždy a nikde inde.
Pandy
Zdravím,

přesouvám do správné sekce.
Bratek
Ahoj,

problém je spojený s ochranou proti DDOS útokům na SP, která blokuje určité připojení. Pokud by to chtěl někdo urgentně řešit, tak změnou poskytovatele internetu nebo se skrz VPN.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 5