Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Ahojte
AbdukrahmaN
Dobry den Smile

Mam gta san andreas aj samp ale nejde mi to prihlasit.Akože prihlasim sa normalne len to napise
:Connecting to 148.62.148.12:7777
The server didn t respond rettrying

aj som odinštalovaj samp a dal zas a furt nejde
Vitaj moreRelax
Tearsko
Presunuté do správnej sekcie.

Tvoja IP adresa, s ktorou sa pripájaš na server, je zo zahraničia alebo slovenská? Prípadne máš správny klient 0.3DL?
AbdukrahmaN
Presunuté do správnej sekcie.

Tvoja IP adresa, s ktorou sa pripájaš na server, je zo zahraničia alebo slovenská? Prípadne máš správny klient 0.3DL?



Slovenska a clienta mam od tejto stranky stahnute
Vitaj moreRelax
South
Som z Trenčína a niekedy chodím cez víkendy pri Dunajskú Stredu a tento víkend som tam zrovna bol a začalo sa mi to diať. V Trenčíne mi to úplne pohode ide, v Dunajskej mi to tiež išlo úplne normálne. Zrazu som tam chcel v Dunajskej ísť a toto iste sa mi len tak od seba začalo diať.
Tearsko
Pošli mi prosím ťa do správy tvoju IP adresu s ktorou sa pripájaš na server a tvoj herný nick, preveríme to
South
Teraz som našiel, že hráč Broxi má rovnaký problém, na to mu MegaBite odpísal, že sa zaviedli nejaké opatrenia proti DDOS útokom, takže to bude asi tým, takže už hráčom nezostáva nič iné ako čakať, či sa to opraví
Tearsko
To síce zaviedli, ale slovensko blokované nie je.
Twixo38
Robí ti to len u SP či i u iných serveroch?
Will
To síce zaviedli, ale slovensko blokované nie je.


Nie je, ale tiež mám taký problém. Najlepšie by to bolo poslať ATomasovi.

/\
Is my value based only on your perception?
Or is your opinion of me
Not my responsibility?
/\

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29305
South
Robí to len pri SP, ostatné servery mi fungujú.
AbdukrahmaN
Teraz som našiel, že hráč Broxi má rovnaký problém, na to mu MegaBite odpísal, že sa zaviedli nejaké opatrenia proti DDOS útokom, takže to bude asi tým, takže už hráčom nezostáva nič iné ako čakať, či sa to opraví





No tak to je pekne teda boha končene som všetko spravil a vybavil. A teraz nebudem hrat ach

Zlúčené 13.07.2020 20:44:
Robí ti to len u SP či i u iných serveroch?




Ine servere idu ...
Upravil/a AbdukrahmaN dne 13.07.2020 20:44
Vitaj moreRelax
Bratek
Ahoj,

problém je spojený s ochranou proti DDOS útokům na SP, která blokuje určité připojení. Pokud by to chtěl někdo urgentně řešit, tak změnou poskytovatele internetu nebo se skrz VPN.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 6