Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Wifi a Zvuk
vilko01
Čaute, včera som zapol PC a nešiel mi zvuk aj wifi. Internet mi išiel tak že na chrome sa mi dalo vyhľadavať ale ak som zapol microsoft story tak to neišlo. Zvuk mi vôbec neišiel a písalo mi tak že nie sú nainštalované zvukové ovládače. Asi predvčera som vymazal z tempu všetky súbory (windows -> temp) a dnes som ich vymazal z koša a neskôr to už neišlo takže to bude asi tým. Da sa urobit niečo take aby sa tie súbory uplne všetky vratili späť?

Ďakujem

img.tpx.cz/uploads/49896685_2008228559231490_1489581047224991744_o.jpg img.tpx.cz/uploads/legenda.pedofil.png
Bratek
Ahoj,

soubory v složce TEMP by na to neměli mít žádný vliv, přece jenom to jsou pouze dočasné soubory, které můžeš v klidu mazat. Zkus si aktualizovat ovladače zvukovky a aktualizuj systém. Případně vyzkoušej připojit i různá sluchátka či reproduktory, jestli není problém v zařízení na zvuk nebo přímo ve zvukovce.

Soubory by případně měli jít obnovit pomocí zálohy. Pokud jsi si žádnou neudělal, tak můžeš pohledat, jestli se ti neudělala nějaká např. při instalaci programu, ale to podle mě již není standard. Jinak už by pomohla jen obnova do továrního nastavení nebo reinstall systému, takže zálohovat vše důležité a kompletně smazat. Občas se to stává, že se ti prostě někde sekne ten systém a tohle je pak nejjednodušší řešení.
vilko01
No asi sa to seklo lebo všetky ovládače mam stiahnuté a aj v registroch tam mam niečo pokazene, idem resetovať PC. Ďakujem môžete Lock!
img.tpx.cz/uploads/49896685_2008228559231490_1489581047224991744_o.jpg img.tpx.cz/uploads/legenda.pedofil.png
Pandy
Dobře tedy, kdyby něco tak můžeš znovu založit topik Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12