Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Problem - server closed
Fatalqo_
Cus. Od doby co zacal padat server mam problemy s sp, vyhazuje me to furt z duvodu internetoveho pripojeni, ktere mi jede stabilne a nepada mi nic.
Dekuji za rady. Fatal
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Bratek
Při jiných aktivitách teda problémy nemáš? Nepocítil si nějakou zhoršenou odezvu třeba i při načítání stránek?

Jako vždy doporučuji i zkontrolovat aktuálnost ovladačů a systému, na kterém ti PC běží.
Fatalqo_
Ahoj bratku. U nejakych jinych aplikacich se to nedeje, ale zjistil jsem ze to bude nejspis i problem u meho internetu jelikoz mi to vypojuje i treba u mess call.
Jaky by problem mohl nastat kdyz se toto nedelo? Jestli volat dodavateli jestli nemaji nejake vypadky? Dekuji za pripadne informace
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Bratek
Určitě nechat prověřit od tvého internetového poskytovatele. Problém může být na obou stranách, jak na lince poskytovatele, tak třeba i ve tvém modemu.
Pandy
Ahoj,

rozhodně bych doporučila zavolat poskytovateli internetu a informovat se. V této době, kdy probíhá online výuka, jsou všechny sítě natolik vytíženy, že může docházet k výpadkům. Dokonce by Ti měl i poskytovatel poslat informační email o těchto možných situacích. Mě můj poskytovatel vědět dal, ale zatím mi k výpadku nedošlo.

Uvidíš Smile
Fatalqo_
Chyba byla udajně na poskytovateli internetu
Děkuji za Lock!
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
MaReK_
Lock!
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 5