Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Chybné textury (tiene?)
Hendy
Ahoj,
mám v cleo zložke fov90.cs a keď si ho chcem zväčšiť pomocou Pg Up, tak sa mi to zobrazia takéto chybné textury/tiene (neviem, že čo presne to je). Bude to kvôli fov90.cs, pretože keď ho dám preč, tak tam toto nemám. Toto sa mi objaví iba vtedy, keď chcem fov zväčšiť a keď ho zmenším, tak to zmizne.

img.tpx.cz/uploads/chybnetextury-tiene.jpg


Vedel by mi niekto poradiť, čo s tým robiť?

Dík.
destiny-
To robili aj mne pri fov100 Smile Najlepsie bude, ked si ten fov budes menit cez def klavesu "v" a problem sa ti neukaze. Podla mojho nazoru, je ta hra stara a neladi moc s vacsimi fov, ako je def, kedze vsetke fov nad ten def, su tvorene hracmi. Ale mozem sa mylit, je to moj nazor.
Hendy
To robili aj mne pri fov100 Smile Najlepsie bude, ked si ten fov budes menit cez def klavesu "v" a problem sa ti neukaze. Podla mojho nazoru, je ta hra stara a neladi moc s vacsimi fov, ako je def, kedze vsetke fov nad ten def, su tvorene hracmi. Ale mozem sa mylit, je to moj nazor.


Cez to "v" mi ten uhol pohľadu nezmení tak, ako cez Pg Up.
destiny-
To robili aj mne pri fov100 Smile Najlepsie bude, ked si ten fov budes menit cez def klavesu "v" a problem sa ti neukaze. Podla mojho nazoru, je ta hra stara a neladi moc s vacsimi fov, ako je def, kedze vsetke fov nad ten def, su tvorene hracmi. Ale mozem sa mylit, je to moj nazor.


Cez to "v" mi ten uhol pohľadu nezmení tak, ako cez Pg Up.


Ked si hodis do cleo zlozky, fov90/100, tak si to menis cez to "v", lebo ti to povoli vyssiu hranicu ako je def. Ked chces fov 90, nevidim dovod to zvacsovat cez Pg UP ako pises, kedze to ide este nad hranicu 90 a dokonca aj nad 100.
Hendy
Ale cez V si viem akoby meniť iba 3 "uhly" (najmenší, väčší, najväčší). S Page Up-om si to viem meniť na koľko len chcem. Ono aj bez toho fovu v cleo zložke to ide meniť cez V.

Zlúčené 17.12.2020 19:13:
Vyriešené, díky.
Upravil Hendy dňa 17.12.2020 19:13
Bratek
Zamykám.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 5