Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Server is restarting.
WiXen_
Ahoj, mám problém..Vždy ked idem do práce tak si dám /afk aby sa mi zbieral bonus.
Doteraz mi všetko v pohode fungovalo, ale už druhý deň sa mi deje to, že dám /afk a ked prídem z práce a otvorím GTAčko, tak mi to vypíše "The server is restarting", čiže ma to znovu pripojí, vypíše mi to, že mi vraj spadla hra (nespadla, hra celý čas beží, len ma to odpojí), tým pádom žiaden bonus..
Internet mi nepadá, ako hovorím, do včerajšieho dňa mi to normálne fungovalo, mohol som mať GTA na lište aj 4 dni a neodpojilo ma to.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Twixo38
Argument toho, že ti do včera internet toto nerobil nie je plnohodnotné. Ako píšeš, tak tipujem, že sa ti toto stalo 2x. Kľudne to môže od zajtra ísť zas normalne, keďže ono to nepotrebuje ťažký výpadok netu, ale stačí i to, že ti prestane snímať ethernet kabel a prejde na wifi/odpojí ho na seundu (:
WiXen_
Argument toho, že ti do včera internet toto nerobil nie je plnohodnotné. Ako píšeš, tak tipujem, že sa ti toto stalo 2x. Kľudne to môže od zajtra ísť zas normalne, keďže ono to nepotrebuje ťažký výpadok netu, ale stačí i to, že ti prestane snímať ethernet kabel a prejde na wifi/odpojí ho na seundu (:

Ano, 2x. No ja viem na 100%, že s internetom žiadne problémy nemám a PC mi takisto neblbne, takže by určite ethernet kábel snímať neprestal, keď som aj hodiny a hodiny na PC tak sa nič nedeje, toto sa stalo akonáhle som nechal GTA na lište. Ale hráč NexTy mi poradil nech skúsim afkovať v dome, že to môže byť spôsobené načítavaním objektov, tak uvidím keď prídem z práce a hodím feedback.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Tearsko
Pri bežnej práci si ani nemusíš všimnúť, že nejaký krátky výpadok máš.
Mrkni si napríklad log routru, či si v tom čase toho výpadku nemal zaznamenaný nejaký problém.
Prípadne mrkni, či nemáš nastavený napríklad automatický pravidelný reboot routru v nejakom čase.
WiXen_
Pomohol mi hráč NexTy, vyriešilo to /afk v dome. Poprosím Lock!.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Bratek
Zamykám.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
12 Hlasov
52%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
9%
Ano, těším se na gaučové trenéry
5 Hlasov
22%
Ne
3 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 6