Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
čudné súbory
WiXen_
Ahoj, všimol som si, že sa mi na Dčkovy disk zo dňa na deň vytvorilo niekoľko čudných súborov, ukazuje mi dátum 2007 pritom vtedy som tento PC ani nemal ešte. :D Nič také som neinštaloval, v PC žiadne programy čudné nemám, všetko som prekontroloval. Neviete čo by to mohlo byť? Testoval som PC cez antivírus a žiaden vírus nenašlo.

img.tpx.cz/uploads/divnesubory.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
asthenic
visual c++, nic nebezpecne. mozes to vymazat alebo vycisti disk cez cleanmgr a malo by to zmiznut
WiXen_
visual c++, nic nebezpecne. mozes to vymazat alebo vycisti disk cez cleanmgr a malo by to zmiznut

Díky moc, no disk som práve skúšal vyčistiť asi 5x a nezmizlo to. Ale ak to nie je nebezpečné ako píšeš, tak som rád. Ďakujem za pomoc. Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Bratek
Jsou to jen dočasný soubory, který se ti automaticky generují na disku s největším volným místem. Systém si jen dělá na pozadí svoje, nic neobvyklého.
Nxs
Ahoj,
jak již psali ostatní, jedná se o nějaké dočasné soubory. Pokud něco takového najdeš a nevyznáš se v tom, můžeš si dát do googlu ,,can i remove <soubor>" a jistě najdeš lidí, kteří se už s něčím takovým setkali. Pokud si nejsi jistý a na tom disku ti to vyloženě vadí, můžeš souboru dát atribut ,,Skrytý". Soubor tam stále bude, ale ty ho neuvidíš, dokud si nezobrazíš skryté soubory. Takže ti nebude překážet.
i.imgur.com/WHTT459.gif
WiXen_
Ďakujem za odpovede, hneď som kľudnejší. :D Môžete to tu locknúť. Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Bratek
Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
11 Hlasov
55%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
10%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasov
20%
Ne
2 Hlasov
10%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
5%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 6