Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
PC závada
Maxgustin
Hi

Včera se mi stalo, že se mi při hraní hry vypnul PC a znovu se chtěl nahodit.
Bohužel se při znovu nahození ozvalo 1 dlouhé a 2 krátké pípnutí (což by mělo naznačovat závadu), co jsem se tak koukal tak by se mělo jednat o závadu někde u grafické karty, ale PC naskočil na začátek windowsu a hned zhasnul monitor, myš a klávesnice, ale PC stále běžel.
No, tak jsem následně PC vypnul a pokusil se ho opětovně zapnout, ale bohužel stále stejný problém.
Tak jsem následně PC odpojil od proudu cca na 5 minut a pokusil se ho znovu zapnout, no bohužel už se ani PC nezapnul, tzv. nereagovalo nic (větráčky atd.. se nic neotáčelo) -> pouze se o kousek pootočil po sepnutí power tlačítka, ale jinak nic.
Tak jsem PC odpojil a nechal si ho na dnešek, kdy jsem odpojil grafickou kartu od zdroje (6-pin) a PC mi naskočil v pohodě na integrovanou grafiku, i když byla ve slotu základkovky zapojená grafická karta. Tak jsem se opětovně pokusil o znovu zapojení grafické karty (6-pinu), ale bohužel opět stejná situace a pc se vůbec nezapl.

Proto mě zajíma jestli je 100% závada na grafice, nebo to dělá něco jiného (zdroj při vyšším napětí) nebo případně základní deska.

Děkuji všem za radu Srdce pro tebe

Sloučené 22.11.2021 19:35:
Zde nikdo nic, tak Lock!
Upravil Maxgustin dňa 22.11.2021 19:35
img.tpx.cz/uploads/maxfinm8teeamaxgustin.gif
Bratek
Tak Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
19%
Ne
4 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
2 Hlasov
6%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 9