Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
pad sampu - num lock
Pollo
Zdravíčko, som tu zas...
V živote som nemal toľko problémov v krátkej dobe s jednou hrou ako teraz :D

Hral som sebe hral a ako to na notebookoch chodí, na numerickej klávesnici, preklilnete sa a stlačíte " num lock " čím sa vypne číselník, neuvedomil som si toho a klikal som tam / * - ale pri častom /// sa mi prepínala až neznamo klavesnica, ukazovala mi tam čínske znaky a pod.
Až do bodu keď mi obrazovka zbledla a sfarbila sa na bielo, potom som tam mal cez pol obrazovky " medzerník, ten blikajúci znak pri písaní textu "..
Nakoniec som sa nejako vybalamutil aby som aspoň na slepo napísal /ulozit .. a vypol hru /q .. ale následne ma už nepripojilo a stále hádže chybu.

img.tpx.cz/uploads/toť.png

Pozrel som čosi na nete i klávesové skratky ale nič som nenašiel čím by som mohol zmeniť obraz alebo niečo.
Hra mi nejde spustiť ani pri zmene rozširenia a pod.

Máte niečo čoho by som sa mohol chytiť..

Skúsil som singleplayer ale tu je toť..

img.tpx.cz/uploads/11659055942.png
img.tpx.cz/uploads/21659052708.png

Dodatok:
Viac menej beriem zato že to bude problém len v gta.
Skúsil som spustiť OpenTTD a Company of Heroes 2, tam problém žiaden nebol.
Upravil/a Pollo dne 28.07.2022 13:27
Twixo38
https://forum.sa-mp.im/viewtopic.php?t=21596

Podľa screenov, tak máš crash na addresse 0x00746929 , čož je:
Citace
0x00746929 OR 0x0081214A = Badly configured client side setting. SOLUTION = Click


Upravil som ti do quote i link, ktorý odkazuje na archív samp wiki.

Ak nepomôže, tak môžeš skúsiť crashes.asi, osobne ho používam pár rokov. V najhoršom prípade si skús stiahnuť novú kópiu GTA, downgradovať a následne nainštalovať samp znova. Na downgrade je mnoho videí i programov, to už nájdeš.

e. Tvôj popis mi pripomína ešte jednu chybu, plus k tomu nahráva i crash report. Skús odstrániť gta_sa.set v C:\Users\NazovTvojhoUctu\Documents\GTA San Andreas User Files. Je to súbor, kde sú tvoje nastavenia hry, napr. rozlíšenie. Toto odstránenie to resetne, následne si rozlíšenie atp. nastavíš znova.
Upravil/a Twixo38 dne 28.07.2022 14:44
Pollo
" gta_sa.set " som síce zmazal ale nepomohlo.

Tak som zmazal kompletku gta a všetko s nim spoločné, ptm čistenie, čistenie až mi je ťažko a znova instal ..
Celé gta funguje.

Pri tomto probléme do budúcna by som navrhoval, jednotlivo zmazať priečinok vyššie a až potom reinstal hru.
Pretože ak sám som dával reinstal, nastavenie ponechalo.. takto človek nič neriskuje.
Samozrejme záleží od toho akú inštalačku máte a či máte v ponuke zmazať kompletku či nie.

ďakujem
Upravil/a Pollo dne 28.07.2022 16:23
Bratek
Dlouhodobě neaktivní diskuze.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 9