Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
safe mode
dmnger
ahoj, chcel som si dat počítač do výrobných nastavení a pri prihlasovaní mi to vyhodí “user profile cannot be loaded”

skusil som teda zapnúť safe mode a tam to nejako poriešiť ale hneď po tom ako sa v ňom prihlásim vidim iba white screen. A keďže mi uz nenapada ziadny iny spôsob tak som sa chcel spytat vas.. ak ma niekto podobnú skúsenosť, dakujem
asthenic
ked si to daval do tovarnych nastaveni, nebolo tam nahodou po nejakom case "vratenie zmien" alebo nieco v tomto zmysle? neviem ako je to tam v slovencine, v eng je to "undoing changes"

je to vtipne ale moze byt problem so vstupnymi zariadeniami, skus odpojit vsetky periferie ked nabehne ten white screen

kazdopadne mas corrupted system a budes musiet instalovat Windows
Upravil/a asthenic dne 19.01.2024 19:47
dmnger

kazdopadne mas corrupted system a budes musiet instalovat Windows


a ako? da sa to nejak cez toto?
img.tpx.cz/uploads/IMG_2267.jpeg
asthenic
najskor potrebujes vytvorit instalacne medium, idealne USB aspon 8GB, toto je navod v slovencine https://www.microsoft.com/sk-sk/softw.../windows10 - otvor link, rozklikni "Použitie nástroja na vytvorenie inštalačného média (kľúč USB, disk DVD alebo súbor ISO) na inštaláciu systému Windows 10 na inom počítači (kliknutím zobrazíte viac alebo menej informácií)" a riad sa tymto navodom

po vytvoreni instalacneho media ides spat na stranku ktoru som ti tu napisal, scrollujes dole a rozkliknes "Použitie vytvoreného inštalačného média (kliknutím zobrazíte viac alebo menej informácií)"

USB ktore budes pouzivat je treba pred instalaciou formatovat, cize odstranis vsetky subory ktore tam mas, tak si ich zalohuj. Taktiez nezabudni, ze pri instalacii cisteho systemu, napriklad na disk C: sa tiez vymazu vsetky data z tejto jednotky


dokazes sa riadit navodmi ktore som ti tu dal? su v slovencine tak predpokladam ze to nebude problem
Deminger
hotovo dakujem za pomoc

mozete lock
asthenic
ako si to vyriesil?
Deminger


dal som na usb tu vec co si posielal a cez bios nainštaloval
asthenic
takze windows ide v pohode? ale musis ho znovu aktivovat
Deminger
najprv sa to dost sekalo ale po prvej aktualizacii a reštarte uz uplne v pohode
to netreba som zvyknuty uz na ten napis vpravo dole xd
asthenic
10€ by som neriesil ale tak tvoja volba,som rad ze som pomohol
Deminger
tak ja si uz 90% casu ani nevsimnem ze to tam je
Bratek
Beru za vyřešené tedy.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 8