Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Kupujem PC
supekadam
Nema znahodu skusenost s timto PC? a hlavne ci by na nom islo SAMp ked to je Windous 8 http://alza.sk/lenovo-ideapad-u410-graphite-grey-d441819.htm
DjShOckis
A nechceš si radši koupit stolní počítač, který bude levnější a nadupanější ?
Blow
Stým to Notebookom nemám osobne skúsenosti ale so značkou Lenovo áno. Brat má notebook tej značky a všetko mu ide v pohode iba chladenie pri hraní hier je trošku obtiažné ale on to vyriešil Chladicov doskou a všetko mu ide krásne rýchlo. Najnovší hitman mu šiel na 50 FPS.

Dúfam že som pomohol Smile
supekadam
1. No chladenie istotne si dokupim lebo tie parametre si to vyzaduju.
2. Ja stolovi pocitac mam ;) je fajn len aj ked kdesi cestujem chcelo by to notebook.
Ashok
Co tak nějaké informace o tom, co plánuješ na počítači dělat?
V PC je velice výkonný procesor ale jedna z nejslabších grafických karet na trhu (v aktuální modelově řadě Nvidia 7xx je nejslabší) teda výkon pro hraní her je absolutně minimální. SA:MP na tom určitě spustíš ale moc jiných her ne.
TheMajo
Citácia
Ja by som ti našiel lepší ale okolo akej ceny sa to má pohybovať ?
supekadam
1. Ved toto je dobra graficka karta ci?: NVIDIA GeForce 710M 2GB
2. theMajo keby si bol ochotny nieco najst budem len rad (cena cca 700 eur)
TheMajo
Inak tá grafika nieje moc dobrá to skôr nVIDIA GT635M alebo tak nejak
Tu som ti niečo našiel a je to lepšie než to čo si sem dal:
http://qcomp.sk/shopping/product_deta...6VJ-S4126D

Len je bez OS Sad
Upravil TheMajo dňa 13.07.2013 19:51
supekadam
Len to je to čo nechcem zabudol som povedat chcem aby tam bol OS sice kamoš by mi tam vedel dať Windous 7 len to su zas tsarosti naviac
TheMajo
aha tak nájdem ešte nejaký

tu som našiel s win8:
http://qcomp.sk/shopping/product_deta...0V55EA-BCM
Upravil TheMajo dňa 13.07.2013 20:56
supekadam
Len mam este otazku ohlavne grafickej karty ti co si nasiel ma graficka 635M ale čo som nasiel ja ma 710M ved cim viac tim lepsie nie? (opravte ma ak sa milim ja niesom pocitacovi expert) cize to co som nasiel ja ma lepsiu grafisku kartu ci?

A majo prosim ta vysvetli mi naco som sa tu pital prosim
Upravil supekadam dňa 13.07.2013 20:58
stinG_
Zdravím ťa, ak ti mam poradiť notebook si nekupuj pokial ho chceš iba na hranie hier. Kúp si radšej stolní počítač. Tiež som velmi chcel notebook na hranie a teraz by som bol rád keby mam stolní počítač.. Smile
supekadam
Jak som už vyššie spomenul stolny pocitac mam dokonca 2 :D a potrebujem notebook ale ked uz ho kupujem nechcem nejaky šmejd ale aby na tom išly aj hry ;)
TheMajo
Tak si skús dať poskladať ale výjde ťa to dosť draho.
patrik77774
Citácia
supekadam napsal:

Nema znahodu skusenost s timto PC? a hlavne ci by na nom islo SAMp ked to je Windous 8 http://alza.sk/lenovo-ideapad-u410-graphite-grey-d441819.htm


cawko počuj pojde ti to pohodička windows 8 pojde ti to ja som si teraz tiez kupil notas a jedine čo maš ty iné intel 7 a ja mam intel 5 inak mame ten istý ale pojde ti to pohodičke...

ale ked si budeš davať aj ine hry tak newm lebo mne tiež nejdu š*Hraju*etky
Spamer
Supekadam zajtra ak nezabudnem ti nejaky PC kuknem dost sa v PC vyznam ok... Napis mi sukromnu spravu na to aby som to ne zabudol ok..Smile
supekadam
Prosim vas odpovedzte mi uz na otazku co znamena 635M? to M co to je? ved ja som hovotil o tomto NVIDIA GeForce 710M 2GB ta graficka karta ma svoju pamet 2 GB cize nezatazuje ramku hej? a to 710 M co to vyjadruje co to znamena?
Spamer
To M nwm co znamena ale kuknem ti naki Pc len povedz cenu a naco ho chces
Napr: hry,net,alebo do skoly
A este notebook alebo stolovy
Ashok
To M znamená mobile. Je u všech mobilních grafik. 710M je jedna z nejslabších grafik na trhu, vyrovná se integrované grafice na CPU.
Pokuď chceš něco na hry, tak se koukej po grafice GT650M a výš (GTX660M apod.) nebo ze 7ičkové řady 740M a výše.
Nechápu proč je tak zaužívané, že lidi koukají hlavně na paměť u grafické karty. O tu, pokuď je nad 1GB (a to je v dnešní době skoro vždy) , vůbec nejde.

BTW:

Citácia
KalI_ napsal:

Supekadam zajtra ak nezabudnem ti nejaky PC kuknem dost sa v PC vyznam ok... Napis mi sukromnu spravu na to aby som to ne zabudol ok..Smile


Nezlob se ale pokuď nevíš, co znamená při označení GPU písmeno M, dovolím si dost pochybovat o tom že se vyznáš v PC Smile
yaroush
Je to přehnaně supernadupaný...moc drahý...do toho ti mluvit nebudu. Se samp nebude mít žádný problém.
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
11%
Derby
3 Hlasov
11%
Tuning zraz
7 Hlasov
25%
Závody
3 Hlasov
11%
Color Dash
3 Hlasov
11%
WallRide
2 Hlasov
7%
Nechodím na žiadne akcie..
7 Hlasov
25%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 8