Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Nejdu mi SCREENY
supekadam
Mam novi notebook. http://alza.sk/lenovo-ideapad-u410-graphite-grey-d441819.htm
Vsetko ide na nom v pohode len chcem si urobit na SAMP screen a nejde. Ked dam SHIFT A F8 alebo len F8 vypise mi toto: Unable to save screenshot.
Ked potom idem do dokumentov tam Gta San Andreas tam SAMP a tam screeny tak je zlozka prazdna nic v nej neni. Preco mi to nefunguje neviete?
pavol5231
Skúšal si reinštal GTA?
Respy
Skús preinštalovať hru alebo screenovať sa dá aj tlačidlom printscren (SysRq) hodíš to len do skicára a uložíš.
Tearsko
mne to robilo na win 8 . Tam som screenoval cez fraps. Nepátral som ako to opraviť ale reinstalom to myslim nepôjde.
supekadam
1. To nebude inštalaciuo nainstaloval som to dobre a vsetko ine funguje a keby si si to prelozil co mi vypisuje znamena to toto:
Nemožno uložiť screenyshot. Cize instalaciou to nebude.
2. To tlacitko na ojej klavesnici nevidim.
DjShOckis
tak screenuj např frapsem.
supekadam
To sa ako robi? mne fraps nic nehovori a mam Windous 8 64 bit.
pavol5231
Hm, ako si pozerám tvoj NTB aké tlačítko máš vedla delete?
supekadam
PrtSc ale tim mi to nejde teraz som to skusal. ale stlacal som len to ci treba s tim stlacit aj nieco ine?
pavol5231
Stlačíš otvoríš skicár a máčkneš CTRL+V a dá ti to tam Smile
Anti
Nemá to ty screeny kam ukládat, v documents and settings se ti asi nevytvořila ta složka, zkus jí vytvořit ručně.
pavol5231
Citácia
Anti napsal:

Nemá to ty screeny kam ukládat, v documents and settings se ti asi nevytvořila ta složka, zkus jí vytvořit ručně.

Zložka tam je viz. čo písal
Citácia
Ked potom idem do dokumentov tam Gta San Andreas tam SAMP a tam screeny tak je zlozka prazdna nic v nej neni.
supekadam
Môžeš mi dať prosim ta postup jak pre deb... kde to mam vytvorit? lebo nemam sajnu kde to je mam Windous 8 teraz 2 dni a nemam zatial sajnu kde co je
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
11%
Derby
3 Hlasov
11%
Tuning zraz
7 Hlasov
25%
Závody
3 Hlasov
11%
Color Dash
3 Hlasov
11%
WallRide
2 Hlasov
7%
Nechodím na žiadne akcie..
7 Hlasov
25%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12