Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[Pomoc]Nejde mi zvuk
Ender
Zdravim vás,
Dnes som prisiel do fora s tymto prispevkom:
Hral som na vasom servery normalne hru .. a zrazu BOOM a bolo po zvukoch .. Mam to v PC aj vo windowse zapojene .. ale napriklad ked si zapnem hudbu v pc .. tak vidim ako mi to tam skače to zelene .. ale ja ten zvuk nepočujem ani do sluchatiek ani normalne cez repraky .. Ja som sa o tom bavil z NeXusom na servery .. ale došli mu už napady tak to davam sem ...
Pozeral som to uplne vsetko ale stale ani ja ani NeXus nevieme prečo to nejde ... poprosim o čo najrychlejšiu radu SmileNapadlo ma to že mi možno odišla zvukova karta . Može to byť zvuk.karta ?-Diky
-Prajem pekny večer Smile
Upravil Ender dňa 26.07.2013 08:38
TheMajo
Podlmňa je to tá zvuková karta. Máš starý počítač, alebo nový ?
f86
pozri sa v... ovladacie panely - zvuk. v zlozke prehravanie by mal subjekt ktory je nastaveny ako primarny... ak pustis hudbu, malo by napravo od neho v tych palickach kolisat intenzita zvuku podla hudby zelenou farbou, malo by to byt oznacene ako predvolene zariadenie so selnou "fajkou"

klikni na neho pravou mysou, daj vlatnosti. prezri si vsetky karty. všeobene, vlastne, urovne aj spresnenie.

ak mas vo vlastne - digitalny zvuk zafajknuty tak to vypni, nezačiarkni. v urovne pozri vyvaženei reprakov a ci je to na 100%. v spresenieach si nastav 24 bit kvalitu...

ak to stale nepojde tak si pozri pri hodinach ten reproduktor ci nemas vypnuty zvuk, porpipade ci v zmiesavaci hlasitosti mas speekers na plno.

ak to vsetko je ok, vyskusaj inu zvukovu kartu, popripade ak mas integrovanu, vyskusaj tu pouzit.

ale malo by to byt tak, teda podla toho aky mas win ze ak je problem z nejakym hardverom tak by to malo upozornit ze nieco nieje ok, popripade ak mas externu kartu tak odinstaluj kodeky. restartuj, nainstaluj a restartuj.
TheMajo
Ja som mal kedysi takýto preblém so starím PC tiež som skúšal čo teraz píše f86, ale mne to teda nešlo a jeden počítačoví mechanik mi povedal, že mi odišla zvuková karta.
Ender
Problem vyreseni Smile Prosim Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
11%
Derby
3 Hlasov
11%
Tuning zraz
7 Hlasov
25%
Závody
3 Hlasov
11%
Color Dash
3 Hlasov
11%
WallRide
2 Hlasov
7%
Nechodím na žiadne akcie..
7 Hlasov
25%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 7