Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Tov. Nastavenie
TheRaP
Zdravím,
Chcel by som sa spytať ako si môžem obnoviť môj Notebook do tovarneho nastavenia.
Poprosil by som nejaký jednoduchý návod :D
Anti
Reinstal winu :D
Luky_SVK
1. Z no­te­boo­ku od­stráň­te všet­ky exter­né jed­not­ky
2. V BI­OSe, v čas­ti MAIN, nas­tav­te hod­no­tu D2DRE­CO­VE­RY na DIS­AB­LED. Zme­nu uložÂ­te a rešÂ­tar­tuj­te no­te­book.
3. Nain­šta­luj­te Win­dows XP Pro­fes­sio­nal SP2. Po­čas in­šta­lá­cie časť dis­ku ur­če­nú pre dá­ta roz­del­te na dve rov­na­ké par­tí­cie. Par­tí­cia PQSER­VI­CE zos­tá­va ne­dot­knu­tá.
Upo­zor­ne­nie: Skon­tro­luj­te, či sa po­čas in­šta­lá­cie pri pre­roz­de­lo­va­ní par­tí­cií par­tí­cia 2 ja­ví ako disk C a par­tí­cia 3 ako disk D. Par­tí­cia PQSER­VI­CE sa mu­sí ja­viť ako disk F.
V prí­pa­de, že to­to ozna­če­nie ne­se­dí, skon­či­te in­šta­lá­ciu a spus­ti­te ju zno­va.
Stiah­ni­te si prog­ram Po­werQuest Par­ti­tion Tab­le Edi­tor z ad­re­sy
ftp://ftp.sym­an­tec.com/pub­lic/en­glish_us_ca­na­da/tools/pq/uti­li­ties/pte­dit.zip
4. a spus­ti­te ho
5. Po­mo­cou ty­pu ale­bo vel­kos­ti iden­ti­fi­kuj­te par­tí­ciu PQSER­VI­CE a zmeň­te jej typ z hod­no­ty 27 na 07 (In­stallab­le Fi­le Sys­tem NTFS)
6. Stlač­te tla­čid­lo Sa­ve Chan­ges
7. No­te­book rešÂ­tar­tuj­te a prih­lás­te sa s ad­mi­nis­trá­tor­ský­mi prá­va­mi
8. Par­tí­cia PQSER­VI­CE bu­de v tom­to okam­ži­ku vi­di­tel­ná a bu­de možÂ­né v nej lis­to­vať
9. Spus­ti­te Prí­ka­zo­vý ria­dok a pre­suň­te sa v ňom na par­tí­ciu PQSER­VI­CE (disk F)
10. Pre­suň­te sa do ad­re­sá­ra RY­TOOLS. Ten­to ad­re­sár ob­sa­hu­je via­cej sú­bo­rov
11. V prí­ka­zo­vom riad­ku na­píšÂ­te mbrwrwin.exe in­stall rtmbr2.bin. Tým­to nah­ra­dí­te ak­tuál­nu MBR špe­ciál­nou ACER MBR.
12. Mu­sí­te byť in­for­mo­va­ní o ús­pešÂ­nom ukon­če­ní úlo­hy
13. Par­tí­cii PQSER­VI­CE ne­mu­sí­te nas­ta­vo­vať jej pô­vod­ný typ (27)
14. RešÂ­tar­tuj­te no­te­book
15. V BI­OSe nas­tav­te D2DRE­CO­VE­RY na ENAB­LED. Zme­nu uložÂ­te a rešÂ­tar­tuj­te no­te­book
16. V ča­se zob­ra­ze­nia lo­ga ACER stlač­te ALT+F10. Spus­tí sa ob­no­va sys­té­mu z par­tí­cie PQSER­VI­CE, kto­rá je už za­se skry­tá.
17. Po­stu­puj­te po­dla po­ky­nov in­šta­lá­to­ra až sa dop­ra­cu­je­te k cel­ko­vej ob­no­ve sys­té­mu
18. Po­mo­cou ap­li­ká­cie eRe­co­ve­ry si vy­tvor­te zá­lo­hu sys­té­mu na DVD

Niečo som pozrel
Sh1TeRkO
:D :D :D Fakt jednoduché pre niekoho, čo možno ani BIOS nevidel. :D
TheRaP
Nikto mi zatial nepomohol :D
Luky v tom sa vobec nevyznam..
Sh1TeRkO
Najideálnejšie bude reinštalovať Win. Rýchle, lahké a efektné.
Luky_SVK
Ok tak to skús s tým reinstalom :D
TheRaP
Citácia
Eddo napsal:

Najideálnejšie bude reinštalovať Win. Rýchle, lahké a efektné.

Keď mi daš uplne presny postup čo mam spraviť tak si to preinštalujem. :D
Sh1TeRkO
Aký máš Windows? 95, 98, XP, Vista, Win 7, Win 8 ?
Luky_SVK
Daj si CD s winom do PC a inštaluj :D
TheRaP
Môžete to locknuť spravil som si to. (dal som si to tovarne nastavenie)
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
11%
Derby
3 Hlasov
11%
Tuning zraz
7 Hlasov
25%
Závody
3 Hlasov
11%
Color Dash
3 Hlasov
11%
WallRide
2 Hlasov
7%
Nechodím na žiadne akcie..
7 Hlasov
25%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 7