Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Hry na telefon.
Interstellar
Čaute, zháňam hry na telefón, ktoré nevyžadujú pripojenie na internet, pretože nemám notebook a na týždeň idem ku babke, ktorá nemá internet, lebo nám budú meniť kotol a na čas sa u nás nebude kúriť, kúrime plynom.

Najradšej by som chcel niečo ako csr racing, čo sa dá hrať dlho a je to zábavné, hry typu tap titans, Piano Tiles, alebo ten ko*ot Pou kde iba čumíte a klikáte ma nebavia.

Oblúbené hry:
Stratégie, závodné, bojové, akčné, OFFLINE.

Telefón: Honor 6, OS 6.0 Marshmallow, takže by mi malo ísť všetko.

Už odskúšané hry:
CSR 2, Assassins Creed: Pirates / Identity, Mage & Minions, Soulcraft, Minecraft Pocket Edition, Gangstar Vegas, Dead Trigger 1, Flourishing Empires.

Platené hry mi sem nepíšte a zo srdca nenávidím Gameloftové hry, takže to tiež nie, díky.
Pegasus
Doporučil by som Clash Royale , ale chceš offline hru takže jediné čo ma napadá je

Fallout Shelter , Snow Rescue Smile

Citace
Platené hry mi sem nepíšte


Stiahni si Appstoide Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=24256
Tearsko
Nejaké presnejšie technické údaje o tom kotli by neboli ?

hra- Trials Frontier, motorková arkáda, občas musíš aj rozmýšlať
Upravil/a Tearsko dne 18.01.2017 19:57
Krowky
Si zeber karty a hraj s babkou Sedmu alebo ďura.

Stiahni si ZigZag, 2048, Alebo volaky Asphalt.
Tearsko
S tou babkou doporučujem kanastu, americké babky v amerických filmoch to zbožňujú, určite aj tvoja babka sa poteší .
Interstellar
White: Fallout uz mám, to som zabudol pripisat :D, Snow Rescue mozno vyskusam, este neviem.

Tears: Trials Frontier uz stahujem :D, k tomu kotlu, neviem nejaky bavorák to bol asi, ale uz stary, nevladal vykurovat vsetky izby :D.

Krowky: 2048 a zigzag to su take klikacky, to sa mi nepaci, asphalt asi stiahnem, vyzera dobre. Sedmu niekedy s babkou hram, ale ona ma kurence, musi im mleť kukuricu v takom mlynčeku a ráno varí.. Ona je taká starodávna, že aj slíže si sama urobí, varí pár hodín, takže nemá čas vždy. :D

Diky.
Rich
Ahoj odporúčam aj color switch je tam vela modov prajem pekný týždeň ;) Smile
matok007
Ahoj skús europen war4 Napoleon je to strategická hra s obdobia napoleona možno pobaví a skús aj clash off clans a ak ťa baví chodenie a chvílu na expis sa tak môžem dobývať arény v pokémon go
Interstellar
matok007: To European War 4 som už pár krát videl na obchod play, ale neskusal som, tak to stiahnem. Clash of Clans nechcem hrat lebo uz hravam Castle Clash a pokemon go nemozem hrat, lebo nemam platene data, cize by som mohol lovit len okolo domu, u babky vôbec Smile
Arbys
Když je to ta Superpařba, tak zkus GTA:SA.. na netu se to dá v pohodě najít zdarma, zkus pohledat nějaký tutorialy na YT a zabaví to myslím dost, pro mě to bylo super si připomenout singl :D.
Jinak za mě:
Merged! - taková logická hra ale nevydržíš u toho naráz dýl jak pul hodiny
Shadow Fight - bojová, akční, asi znáš, pro mě jistota
Smashy Road: Wanted - prostě tě honí policajti a ty jim musíš ujíždět, z beden otevíráš nová auta s upgradama
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
25 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
13 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
8 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 8