Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Reklamy na YT
Conway
Ahoj, poslednou dobou sa mi na YT davaju taketo reklamy a ked kliknem na tu stranku tak to vacsinou byvaju uplne retardovane stranky. to je nejaky novy typ reklam ci ako to mam chapat lebo adblock mi ich neblokuje.

img.tpx.cz/uploads/YY7s.png
Bratek
To nevypadá jako originální reklama od YT, spíš se ti tam dostal nějaký malware nebo podobná prasečina. Řešilo se to nedávno v tomhle topicu, tak tam zkus několik možností a uvidíš.
Conway
To nevypadá jako originální reklama od YT, spíš se ti tam dostal nějaký malware nebo podobná prasečina. Řešilo se to nedávno v tomhle topicu, tak tam zkus několik možností a uvidíš.


Ukazuju sa aj SPAMEROVI tak neviem ci to bude malware, nic som nestahoval jedine veci do skoly takze mozno jedine saso ucitel by mi chcel uskodit lebo nanho serem :D ale urcite to idem vyskusat
Bratek
To nevypadá jako originální reklama od YT, spíš se ti tam dostal nějaký malware nebo podobná prasečina. Řešilo se to nedávno v tomhle topicu, tak tam zkus několik možností a uvidíš.


Ukazuju sa aj SPAMEROVI tak neviem ci to bude malware, nic som nestahoval jedine veci do skoly takze mozno jedine saso ucitel by mi chcel uskodit lebo nanho serem :D ale urcite to idem vyskusat


Občas se to může natáhnout i z nějaké pochybné stránky nebo random souboru, který třeba ten učitel našel na uložto. Internet je temné místoLOOL
Conway
no takze, stiahol som malwarebytes ten nasiel nejak 64 malverov Cool , ale problem to nevyriesilo tak som si pozrel ci v nainstalovanych programoch tam nie je nieco podozrive a nasiel som tam nieco WPTx64 to som netusil co to je tak som to dal prec. v msconfigu som nic take podozrive nenasiel. tie reklamy sa zobrazia iba obcas ale stale na tu istu stranku cize tomu moc neverim.
Bratek
a nemáš teda v chromu uložený nějaký nastavení na tu stránku, jak jsem zmiňoval?

Nastavení > Ochrana a soukromí > Nastavení webu > Zobrazit oprávnění a uložená nastavení webů.
Conway
nic som tam nenasiel ale vyzera to tak ze to je nejaka legit reklama na GoT **** hru takze neviem no :D niesom jediny ktoremu tieto reklamy vyskakuju.
img.tpx.cz/uploads/YrYR.png
Pandy
Bylo toto vyřešeno?
zorys
Adblock si někdy nechává platit a whitelistuje některý reklamy, proto si stáhni radši uBlock Origin a nemusíš tohle nikdy řešit.

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
KittyKat
Ako napisal Zoro, skus uBlock origin.

Takisto odporucam stiahnut malwarebytes a urobit si scan. Precisti si aj doplnky na webe
Conway
Vyzera to, ze ten uBlock origin to vyriesl tak dakujem za pomoc. Mozete to tu zamknut.
Pandy
Vyzera to, ze ten uBlock origin to vyriesl tak dakujem za pomoc. Mozete to tu zamknut.


Dobře, děkuji za informaci Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasů
44%
Ano, ale hokej moc nesleduji
6 Hlasů
18%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
18%
Ne
4 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
3 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 7