Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
SPOTIFY
LukyNoo
Zdravím, platím si SPOTIFY PREMIUM, mám menší problem ze zvukem(PC) Když poslouchám na počítači přes jejich aplikaci tak se mi neustále zvuk ztišuje/zesiluje sám z ničeho nic. Vůbec si nevím rady co s tím mám dělat. Předem díky.
Pandy
Zdravím,

a máš to stažené jako aplikaci v pc přímo teda? Nebo přes prohlížeč. Mě toto dělala aplikace a stačilo ji aktualizovat + aktualizovat ovladače zvukové karty a od té doby nemám problém.

Zkus toto a pokud to nepomůže, tak počkat na další řadu od někoho kdo s tím měl podobné problémy též, ale vyřešil to jinak.
LukyNoo
Zdravím,

a máš to stažené jako aplikaci v pc přímo teda? Nebo přes prohlížeč. Mě toto dělala aplikace a stačilo ji aktualizovat + aktualizovat ovladače zvukové karty a od té doby nemám problém.

Zkus toto a pokud to nepomůže, tak počkat na další řadu od někoho kdo s tím měl podobné problémy též, ale vyřešil to jinak.



Mám pravě aplikaci. Zkoušel jsem aplikaci i reinstalovat. Zkusím jeste ovladače zvukové karty aktualizovat. Díky.
checkm8
Zkus vypnout efekty v nastavení zvuku
img.tpx.cz/uploads/A6F77398-B488-49CB-A209-B8699431F275.png

Nebo se mrkni do nastaveni spotify je tam něco jako vyrovnání hlasitosti pro všechny skladby ale tím si myslím že to nebude

img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
LukyNoo
Zkus vypnout efekty v nastavení zvuku
img.tpx.cz/uploads/A6F77398-B488-49CB-A209-B8699431F275.png

Nebo se mrkni do nastaveni spotify je tam něco jako vyrovnání hlasitosti pro všechny skladby ale tím si myslím že to nebude



Díky, stačilo vypnout ty efekty ve zvuku..

Poprosím o LOCK
Pandy
Paráda, tím to beru za vyřešené Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 5