Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Notebooky s mechanikou
eS_
Čau, ohlížím se po nějakém novém notebooku, protože nejsem zastánce počítačů a hraju na ps4 tak mi stačí notebook, akorát jsem byl ted překvapený a docela to nechápu, proč nikde nemohu najít notebook pod 25 tisíc který nemá mechaniku? To se v téhle době už nenosí mít hry na CD a všechno musím mít digitálně? Fakt jsem dobrých 20 minut hledal a samé verze bez mechaniky. Proto vás žádám, doporučíte mi nějaký noťas do 25k prosím? Pokud najdete s mechanikou tak jste borci ale mam obavy že mám smůlu. Díky za pomocDíky
Twixo38
je rok 2020, mechaniky sú už na dnešnú dobu zastaralé Smile odporúčam ti kúpiť nejakú externú.
eS_
podľa mňa sú mechaniky už na dnešnú dobu zastaralé Smile odporúčam ti kúpiť nejakú externú.

To je další možnost no, pokud si koupím notas bez mechaniky a pak jí tam chtěl, tak bych asi volil tu externí :D asi mám smůlu protože já si potrpím na hrách na CDčku než na digitálních kopiích Sad
Bratek
Mechaniky jsou popravdě v dnešní době už nepoužívané. Samozřejmě do PC si ji můžeš dát kdykoli, ale u notebooků, pokud nejsou vyloženě herní, se hraje hodně na váhu a navíc, když tam nedáš mechaniku, dostaneš tam lepší komponenty skrz místo. Jak psal Twixo, tak existují extérní mechaniky. Pokud ale chceš NTB do 25k, tak se za tu cenu už dá poskládat slušná raketa přímo jako PC. Pokud nepotřebuješ být pořádně mobilní s NTB, tak by pro tebe bylo určitě lepší to PC, kam se dá v klidu dát i mechanika.

Případně teda jaké máš nároky na výkon toho ntb s mechanikou?

Navíc se teda dají na hodně obchodech zapnout filtry a najít si ty notebooku s mechanikou - viz. zde.
eS_
Mechaniky jsou popravdě v dnešní době už nepoužívané. Samozřejmě do PC si ji můžeš dát kdykoli, ale u notebooků, pokud nejsou vyloženě herní, se hraje hodně na váhu a navíc, když tam nedáš mechaniku, dostaneš tam lepší komponenty skrz místo. Jak psal Twixo, tak existují extérní mechaniky. Pokud ale chceš NTB do 25k, tak se za tu cenu už dá poskládat slušná raketa přímo jako PC. Pokud nepotřebuješ být pořádně mobilní s NTB, tak by pro tebe bylo určitě lepší to PC, kam se dá v klidu dát i mechanika.

Případně teda jaké máš nároky na výkon toho ntb s mechanikou?

Navíc se teda dají na hodně obchodech zapnout filtry a najít si ty notebooku s mechanikou - viz. zde.

vyloženě nějaké nároky nemám, spíš mi šlo fakt o tu mechaniku ale asi se smířím s verzí bez. Nechci pc, protože nemám žádný monitor, klavesnici atd, proto si vystačím jen s noťasem, já stejně budu převážně hrát jen SA-MP protože jak jsem psal, většinu her si radši zahraju na ps4
Tearsko
S mechanikou sa hodne obmedzuješ no.
Môžeš to poriešiť externou mechanikou za cca 20 eur.
Osobne mám LG GP57E (asi najlacnejší krám na trhu čo má ako tak nejakú značku).
Za 25-30€ už si môžeš vyberať z rôznych značiek..
Je to relatívne malé, v pohode môžeš nosiť v taške na noťas a stačí tomu USB 2.0 slot.
Osobne to ale používam fakt výnimočne (málo čo je v dnešnej dobe dostupné iba na CD/DVD).
eS_
S mechanikou sa hodne obmedzuješ no.
Môžeš to poriešiť externou mechanikou za cca 20 eur.
Osobne mám LG GP57E (asi najlacnejší krám na trhu čo má ako tak nejakú značku).
Za 25-30€ už si môžeš vyberať z rôznych značiek..
Je to relatívne malé, v pohode môžeš nosiť v taške na noťas a stačí tomu USB 2.0 slot.
Osobne to ale používam fakt výnimočne (málo čo je v dnešnej dobe dostupné iba na CD/DVD).

Tak pokud se to da zapojit jen do usb a je to tak jednoduché, tak pro mě asi není problém mít tu mechaniku externí. Co jsem teď tak koukal tak si ale radši koupim občejnej notebook bez mechaniky než herní, protože maj lepší vnitřnosti za menší cenu
Bratek
Jen ať si to upřesníme, jak jsem říkal, za 25k se dá poskládat krásná sestava i s monitorem, klávesnicí a dalšími perifériemi. Každopádně je to ale jen na tobě, co si vybereš pro svoje hraní. Herní notebooky mají poté ale i častokrát lepší chlazení, oproti těm obyčejným, které na to nejsou stavěné. V klidu by jsi si pak mohl zahrát i něco náročnějšího, co by jsi třeba nechtěl hrát na PS4 (např. střílečky nebo nějaká exkluzivita, co na ps není).
eS_
Jen ať si to upřesníme, jak jsem říkal, za 25k se dá poskládat krásná sestava i s monitorem, klávesnicí a dalšími perifériemi. Každopádně je to ale jen na tobě, co si vybereš pro svoje hraní. Herní notebooky mají poté ale i častokrát lepší chlazení, oproti těm obyčejným, které na to nejsou stavěné. V klidu by jsi si pak mohl zahrát i něco náročnějšího, co by jsi třeba nechtěl hrát na PS4 (např. střílečky nebo nějaká exkluzivita, co na ps není).

To s tebou souhlasím, jen pro mě ma noťas jednu obrovskou výhodu- když někam jedu, strcim ho do tašky a noťas jede semnou

Sloučené 15.12.2020 22:39:
Více méně jsem zjistil co jsem chtěl, můžete lock
Upravil/a eS_ dne 15.12.2020 22:39
asthenic
nic ako "herny notebook" neexistuje
Bratek
Sloučené 15.12.2020 22:39:
Více méně jsem zjistil co jsem chtěl, můžete lock

Zamykám.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 9