Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rada - Notebook
WiXen_
Ahoj, chcem si kúpiť nový notebook, dopredu upozorňujem, že nepotrebujem žiaden herný pretože inú hru ako SAMP nehrám!!
Našiel som tento, tak sa chcem opýtať či sa to za tú cenu oplatí, má to síce len 4gb ram, ale to už sú asi tie novšie generácie, síce sa v tom nevyznám, ale myslím si, že príklad 6gb staršia je horšia ako 4gb novšia, nie som si istý, preto sa chcem opýtať vás ako to je v tomto.

https://www.planeo.sk/katalog/1306511...ebook.html
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Bratek
Ahoj, na SAMP by ti měl stačit, avšak nic náročnějšího na tom nerozjedeš. Podle specifikací je tenhle notebook spíš na základní práci např. s Wordem, pouštění filmů a podobné nenáročné uživatelské činnosti. Kdyby jsi na něm zkoušel dělat např. nějaké složitější funkce v Excelu s xxx hodnotami, tak to nebude zrovna šťastně fungovat.
WiXen_
Ahoj, na SAMP by ti měl stačit, avšak nic náročnějšího na tom nerozjedeš. Podle specifikací je tenhle notebook spíš na základní práci např. s Wordem, pouštění filmů a podobné nenáročné uživatelské činnosti. Kdyby jsi na něm zkoušel dělat např. nějaké složitější funkce v Excelu s xxx hodnotami, tak to nebude zrovna šťastně fungovat.

V exceli ani podobne tiež nič take nerobím, :D a ak sa môžem opýtať, sampko by som mal rozbehnúť bez sekania aj ked bude viacej hráčov nakope? Lebo môj starý čo mám teraz, tak tam je 6gb ram a seka mi to na akciach alebo na warpe LV..

Edit: A btw. co je to Windows 10 S Mode? Akoze cital som, ze je to vraj nejaka bezpecnostna funckia a da sa jednorazovo vypnut, ale trochu sa bojim, ze na takto kupenom ntb sa nahodou vypnut dat nebude :D Tak by som sa chcel opýtať aj na toto ešte.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Ad4M_
Ja mám toto: Intel Pentium CPU 4417U @ 2.30GHz, 8,0 GB RAM, Intel HD Graphics 610, SSD

Priemerne niečo okolo 60-80 FPS, podla lokácie a počtu ľudí, objektov atd.

a ak sa môžem opýtať, sampko by som mal rozbehnúť bez sekania aj ked bude viacej hráčov nakope? Lebo môj starý čo mám teraz, tak tam je 6gb ram a seka mi to na akciach alebo na warpe LV.


Toto je bez šance podla mňa, na admin závode, kde je dajme tomu 20 ľudí mám zo začiatku tak 20 fps, na warpe LV mám okolo tých 40-50 fps po porte, takže ani toto na tom nebude nejak extrémne dobre si myslím.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
Tearsko
Mam netbook s podobnými parametrami a na plnohodnotné hranie sampka ani čohokoľvek iného to rozhodne nestačí.
WiXen_
Niekto píše, že stačí, niekto zase že nie tak ja teraz fakt neviem :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Ad4M_
Ak si chceš zahrať samp na plynulých 80-90 fps (počítám hru bez modov, s modámi sa cez 50 fps ani nedostaneš), tak to podla mňa nestačí a asi by som radšej došetril nejáké tie peniaze a kúpil niečo lepšie.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
WiXen_
Už som ho objednal 😂 tlačí ma totiž čas keďže môj aktuálny odchadza pomaly a budget mam maly a ani nechcem investovat vela do PC/ntb, tak to tu môžte Lock!
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Pandy
Beru tedy za vyřešené Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasů
12%
Derby
3 Hlasů
12%
Tuning zraz
6 Hlasů
24%
Závody
3 Hlasů
12%
Color Dash
3 Hlasů
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasů
24%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 8