Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Mikrofon
Kubon
Ahoj, nedávno jsem si udělal aktualizaci Windows 10 a přestal mi fungovat mikrofon na sluchátkách. Automaticky se začal používat mikrofon na notebooku. Pokud chci v nastavení vybrat možnost jiný mikrofon tak tam mám pouze na výběr ten co je v notebooku.

Mikrofon na sluchátkách funguje, není nijak poškozený.
Mikrofon na sluchátkách má jack.

Předem děkuji za nějaké rady.
Bratek
Stáhni si nejnovější ovladač od výrobce sluchátek a nainstaluj si ho.
Kubon
Stáhni si nejnovější ovladač od výrobce sluchátek a nainstaluj si ho.
Zkusil jsem to nainstalovat a vůbec to nijak nepomohlo.
Není nějaká jiná cesta?
Bratek
Najdi si na stránkách výrobce své základní desky zase nejnovější ovladače a zkus je nainstalovat. Případně pokud máš zvukovou kartu, tak to samé. Sluchátka jsi zkoušel i v jiném zařízení, jestli ti tam fungují?
Kubon
Najdi si na stránkách výrobce své základní desky zase nejnovější ovladače a zkus je nainstalovat. Případně pokud máš zvukovou kartu, tak to samé. Sluchátka jsi zkoušel i v jiném zařízení, jestli ti tam fungují?
Ovladače mám aktuální a sluchátka i mikrofon fungují na jiném zařízení
Bratek
Zkoušel i jiná sluchátka, jestli ti u nich funguje mikrofon v NTB? Dále v Ovládací panely > Zvuk > Záznam teda svůj mikrofon ze sluchátek nevidíš? Případně i ve Správci zařízení by jsi ho měl najít pod Zvukové vstupy a výstupy.
WiXen_
No ak píšeš, že to začalo robiť až po aktualizácii, tak sa treba pohrať v ovládacom panely si myslím. Skús dať "riešenie problémov" na mikrofón, či ti to vôbec detekuje zapojený mikrofón. Je možné, že ti ho NTB neberie, že je zapojený.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Bratek
Řešeno soukromě, domluvili jsme se na zámku. Jak jsem říkal, kdyby jsi chtěl dále řešit, napiš SZ a téma odemknu.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
12%
Derby
3 Hlasov
12%
Tuning zraz
6 Hlasov
24%
Závody
3 Hlasov
12%
Color Dash
3 Hlasov
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasov
24%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 9