Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Záhadné lagy
Bratek
Momentálně probíhá DDOS útok na serveru, to laguje celý server a všem. To nemá nic společného s tvými lagy, zkus si stáhnout čistou verzi hry a poté to vyzkoušet. Případně můžeš vymazat jen složku s cleo, co říkal ItzTom, tak to taky pomohlo.
ATomas
Problemy s resenim lagu jsou velmi speficikce. Zde aby se zjistila pricina je potreba postupovat vylucovani metodou. Pokud mas NTB je dobre zkusit se napojit na jiny internet a odzkouset. Pokud problemy pretrvavaji, pak je neco spatne v NTB, opacne se tim potvrdi chybny internet.
Z osobni zkusenosti vim, ze muzes mit internet dobrej, ale cele to kazi wifi, respektive moc pripojenych zarizeni. tj jako test je dobre zmenit heslo na wifi a pripojit se na ni sam a odzkouset, jestli to pomuze. Pripadne, je-li to mozne sepripojit k internetu kabelem.
Upravil ATomas dňa 04.04.2021 01:34
safty
Skúsil som si precistit gta a je to stále narovnako, mám stolový PC a som pripojený ku routeru káblom. Lagy väčšinou ustupujú okolo 23:00-24:00 ked je na sp menej hráčov, ale ak to je okolo 200 tak to sú strasne tlaky niekedy.
ATomas
Zkus zmenu hesla k wifi, aby jsi ten router mel jen pro sebe, jestli to neco zmeni...
checkm8
Tiež mám také hnusné lagy, niekedy sa mi to lagne až tak, že musím relog. Najviac to laguje po warpe /lv, vtedy mi to lagne a ked sa to odlagne a niekto do mňa narazí tak letím cez pol LV.


Mám úplně stejný problem, nikdy se mi nic takového na SP nedělo... např. když se někam portnu tak musím počkat tak 5 vteřin než se vše načte atd...


Tohle se tady taky řešilo ale teda nevím jak to je teď.
https://superparba.eu/forum/viewthrea...ost_979555
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
safty
Zkus zmenu hesla k wifi, aby jsi ten router mel jen pro sebe, jestli to neco zmeni...


Skusil som to, ziaden rozdiel, tak ci tak vacsinu casu je napojeny iba moj pc, a ako som cital topic kde sa toto riesilo tak porozumel som z toho ze to ide bez lagov ked ma clovek cistu hru, dal som si ciste gta a robi to stale.
Nxs
Ahoj,
pokud jsi GTA neinstaloval do úplně nové složky, mohly zůstat ve složce ,,VirtualStore" nějaké pozůstatky módů, které jsi měl dřív.

Jdi do C:\Users\<jméno tvého uživaltelského účtu>\AppData\Local\VirtualStore a podívej se, jestli tam není nějaká složka Rockstar Games nebo GTA San Andreas. Prohledej i podsložky, ta složka se pravděpodobně bude ukrývat pod ,,Program Files (x86)" a pokud na něco takového narazíš, smaž to.

Dále už by mohlo pomoct jen to, že si můžeš na liště před hraním nachystat příkazový řádek s příkazem ,,tracert play.superparba.eu" a jakmile ve hře zaznamenáš to, co se ti děje, honem Alt-tabni na příkazový řádek, potvrď příkaz a nech ho celý dojet. Výsledek mi pak pošli do PM a zjistím ti, kde přesně se data ,,zadrhávají" mezi tebou a serverem. Veřejně to sem nepostuj z důvodu, že tam jde vidět tvoje IP.

Pokud tohle nepomůže, tak už opravdu nevím.. Sad
Upravil Nxs dňa 06.04.2021 09:18
i.imgur.com/WHTT459.gif
safty
Ahoj,
pokud jsi GTA neinstaloval do úplně nové složky, mohly zůstat ve složce ,,VirtualStore" nějaké pozůstatky módů, které jsi měl dřív.

Jdi do C:\Users\<jméno tvého uživaltelského účtu>\AppData\Local\VirtualStore a podívej se, jestli tam není nějaká složka Rockstar Games nebo GTA San Andreas. Prohledej i podsložky, ta složka se pravděpodobně bude ukrývat pod ,,Program Files (x86)" a pokud na něco takového narazíš, smaž to.

Dále už by mohlo pomoct jen to, že si můžeš na liště před hraním nachystat příkazový řádek s příkazem ,,tracert play.superparba.eu" a jakmile ve hře zaznamenáš to, co se ti děje, honem Alt-tabni na příkazový řádek, potvrď příkaz a nech ho celý dojet. Výsledek mi pak pošli do PM a zjistím ti, kde přesně se data ,,zadrhávají" mezi tebou a serverem. Veřejně to sem nepostuj z důvodu, že tam jde vidět tvoje IP.

Pokud tohle nepomůže, tak už opravdu nevím.. Sad


V zlozke nic nebolo, a najrealnejsie sa zda asi ta moznost s tym tracertom, ked budem dnes na serveri tak to skusim ak budem mat lagy, vysledok ti poslem do SZ tu na webe. Topic by som ešte nechal open pre prípad že by ani táto možnosť nepomohla.
Bratek
Odemknuto na žádost autora.Správně

edit: Ááaa opět neaktivní.

Lock!
Upravil Bratek dňa 12.05.2021 10:41
Prejdite na fórum:
Anketa
Aké eventy máte najradšej na Fiveme?
DeathRun
3 Hlasov
12%
Derby
3 Hlasov
12%
Tuning zraz
6 Hlasov
24%
Závody
3 Hlasov
12%
Color Dash
3 Hlasov
12%
WallRide
1 Hlas
4%
Nechodím na žiadne akcie..
6 Hlasov
24%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 2