Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Mikrofon
TimG
Ahoj,

chcel by som sa spýtať, dnes keď som založil četu vo WoTku (všimol som si to dnes) tak sa mi zobrazilo toto:
img.tpx.cz/uploads/fghmngb.jpg
Keď som akože zakázal "prístup k mikrofónu v tomto zariadení" tak mi to nespravilo. Ale doteraz som mal všetko povolené a nevšimol som si, aby mi to ukazalo. Neviete niekto, čo to znamená?
destiny-
Nevypinal si nejake services v msconfingu?
TimG
Nevypinal si nejake services v msconfingu?


To ani neviem čo znamená, ale asi nie.
Rich
Nevypinal si nejake services v msconfingu?


To ani neviem čo znamená, ale asi nie.


Nájdeš to, keď si zadáš do vyhľadávania vo windowse "msconfig" a vyberieš services. Tam sa niektoré vypínajú alebo zapínajú, skús to čeknúť.
TimG
Už teraz som mimo PC zajtra robím do večera tak potom to pozriem. Kto by niečo vedel, tak píšte dik moc.
destiny-
Len tak pre info -> stlac "win tlacitko + R" a vybehne ti vyhladavanie, do toho napis "msconfig" a enter. Vybehne ti tabulka a v hornom menu si vyber zalozku "Services". A potom nezabudni stlacit "Hide all Microsoft Services" ( pre istotu aby si si neod*ebal cely komp ) a ukaze ti vsetky services ktore nespadaju pod Microsoft. Potom si to prejdi a pozri ci tam nemas nazov mikrofonu. Ak to bude unchecked ( bez Správně ) tak to stlac, aby to bolo checked ( Správně ). Ak to nebude fungovat napis.
TimG
Len tak pre info -> stlac "win tlacitko + R" a vybehne ti vyhladavanie, do toho napis "msconfig" a enter. Vybehne ti tabulka a v hornom menu si vyber zalozku "Services". A potom nezabudni stlacit "Hide all Microsoft Services" ( pre istotu aby si si neod*ebal cely komp ) a ukaze ti vsetky services ktore nespadaju pod Microsoft. Potom si to prejdi a pozri ci tam nemas nazov mikrofonu. Ak to bude unchecked ( bez Správně ) tak to stlac, aby to bolo checked ( Správně ). Ak to nebude fungovat napis.


Všetko čo tam je, tak je Správně.
Bratek
Máš ve hře zapnutý voice chat a DirectX ti vypisuje tuhle hlášku na liště. Zkus vypnout voice chat ve hře a mělo by to zmizet. Jinak to není nic závažného, jen info o tom, že ti funguje voice chat.

//edit:
Neaktivní - Lock!

Pokud by jsi chtěl dále řešit, napiš SZ a topic odemkneme.
Upravil Bratek dňa 30.06.2020 07:39
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10